Szukasz okazji, aby poznać smart home w praktyce? Jesteś zainteresowany/-a tematyką inteligentnego domu i chcesz przekonać się na czym polega jego magia? Skorzystaj z programu testowego FIBARO przygotowanego specjalnie dla mediów i influencerów technologicznych.

Przetestuj FIBARO w domowych warunkach i przekonaj się, jak smart home może wpłynąć na Twoje życie. Rozumiemy, że poznanie naszego systemu wymaga czasu. Dlatego umożliwiamy testowanie naszych rozwiązań bezpłatnie, aż przez 3 miesiące.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj dostęp do produktów FIBARO. Pomożemy także w pierwszej instalacji i konfiguracji systemu.

Kontakt
fibaro@mslgroup.com
Recenzje

imagazine o smart home

Wall Plug jak każde inne urządzenie FIBARO ma na spodzie napis „Made in Poland”. To miłe, że najlepsze, unikatowe urządzenie w swojej klasie wykonane jest od początku do końca w Polsce.

imagazine o smart home

Produkty Z-Wave są zdecydowanie dla osób, które chciałyby mieć dostęp do zaawansowanych ustawień systemu. HomeKit sprawdzi się z kolei u tych, którzy oczekują prostoty.

imagazine o smart home

Wszystkie urządzenia ze sobą współpracują, ale jest to ekosystem otwarty, a więc z powodzeniem możemy dodawać tutaj elementy spoza platformy FIBARO.