10 września 2019 roku w Denver, USA, rozpoczną się kolejne targi instalatorów i branży elektrycznej CEDIA EXPO. Jedno spośród ponad 500 stoisk wystawowych przygotuje FIBARO we współpracy z markami Nice oraz Abode.

Targi CEDIA EXPO to jedno z najważniejszych w roku światowych wydarzeń w branży smart home. W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 osób, znakomita większość z nich to zrzeszeni w ramach The Custom Electronic Design and Installation Association instalatorzy.

Po raz kolejny FIBARO weźmie udział w wydarzeniu, podczas którego nawiązane zostaną kontakty w celu organizacji treningów dla instalatorów. Targi CEDIA to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i zaktualizowania wiedzy o najnowsze rozwiązania w branży.

Każdy z dwóch organizowanych przez FIBARO treningów – FIBARO Installer Basic 101 oraz FIBARO Installer Advanced 102 umożliwia zdobycie 4 punktów w ramach stowarzyszenia CEDIA. Dla instalatorów jest to zatem doskonała okazja do realizacji celów stowarzyszenia oraz rozszerzenia swojej oferty o najnowocześniejsze rozwiązania z obszaru smart home. Z kolei dla FIBARO oznacza to poszerzenie lokalnych struktur i umocnienie pozycji na rynku Stanów Zjednoczonych. Chcemy aby system FIBARO trafił do jak największej liczby amerykańskich domów, a nowi instalatorzy mogą nam w tym pomóc.

– mówi Marcin Górski – Dyrektor Sprzedaży FIRABO odpowiedzialny za rynki Ameryki Północnej i Południowej, a także Wielką Brytanię, Hiszpanię i Portugalię.

W ramach stoiska zaprezentowany zostanie kompletny system FIBARO oraz aplikacja mobilna dla instalatorów, wyróżniona podczas ostatnich targów CES. Firmy Nice, Abode oraz FIBARO zaprezentują się w ramach stoiska nr 538. Targi będą trwały 5 dni, zakończą się 14 września.