FIBARO już po raz szósty wzięło udział w największych targach technologicznych – CES. Wydarzenie to od lat związane z premierami najważniejszych technologii, rewolucjonizujących życie ludzi, gromadzi uczestników z całego świata. Wśród wystawców znalazł się także producent polskiego smart home.

W trakcie tegorocznej edycji CES, producent skupił się na prezentacji możliwości połączenia  systemu FIBARO z rozwiązaniami największych producentów IoT na świecie. Wśród nich znalazły się takie firmy jak Google, Amazon oraz Apple.

Gdy po raz pierwszy pojawiliśmy się na CES w 2013 roku byliśmy jedynym producentem elektroniki z Polski. Cieszymy się, że 6 lat później możemy powiedzieć, że przecieraliśmy szlak dla innych krajowych firm.

– mówi Krzysztof Banasiak, Wiceprezes FIBARO.

Na stoisku firmy prezentowane były przykłady, jak produkty FIBARO mogą działać w połączeniu z asystentami głosowymi, systemami bezpieczeństwa, oświetlenia, ogrzewania czy urządzeniami multimedialnymi, które sterują domową rozrywką. Ponad 175 integracji to dowód szerokiej komplementarności Systemu FIBARO. To znak dla użytkowników, że inwestując w FIBARO, mogą  łączyć z nim rozwiązania innych producentów, tym samym otwierając sobie kolejne możliwości i funkcje. Takiego działania nie mogą zagwarantować zamknięte i hermetyczne systemy.

Po raz kolejny targi przyciągnęły zainteresowanie całego świata. Na targach pojawiło się prawie 4 tysiące firm z ponad 150 różnych państw. CES odwiedziło ponad 170 tysięcy osób, w tym 7 tysięcy przedstawicieli mediów. Targi odbywały się w Las Vegas między 9 a 12 stycznia 2018 roku.

 

materiały do pobrania
POBIERZ ARTYKUŁ