Dwa produkty nagrodzone tytułem CES Innovation Awards Honorees – budzący ogromne zainteresowanie Smart Implant oraz nowa aplikacja do obsługi systemu smart home FIBARO Home Center. FIBARO jedzie do Las Vegas na największe na świecie targi technologiczne z bardzo silnymi nowościami, po raz kolejny reprezentując w USA wybitną polską myśl technologiczną. Gorące przyjęcie firma z Polski ma już pewne.

Największe na świecie targi technologiczne CES 2019 przyciągają wiele marek, które przyjeżdżają do Las Vegas pochwalić się swoimi wyjątkowymi produktami i przełomowymi technologiami. Najbardziej innowacyjne produkty otrzymują tytuł CES Innovation Awards Honorees. Na ten zaszczyt zapracowały dwa produkty z portfolio FIBARO – Smart Implant oraz aplikacja FIBARO Home Center.

„Smart Implant i aplikacja Home Center to kolejne stworzone w Polsce produkty, które zdobywają uznanie na świecie. Jesteśmy szczególnie dumni, że wyznaczamy trendy, a więc realizujemy cel, który nieustannie nam przyświeca. Nagroda CES Innovation Awards Honorees kolejny raz przyznana produktom z portfolio FIBARO jest tego najlepszym dowodem”

– mówi Krzysztof Banasiak, Członek Zarządu FIBARO.

FIBARO Smart Implant to urządzenie, które umożliwia, by niemal każdy sprzęt stał się elementem systemu inteligentnego domu. Gramofon, piec, zestaw Hi-Fi, klasyczny ekspres do kawy czy inne sprzęty retro dzięki instalacji FIBARO Smart Implant mogą być sterowane za pośrednictwem smartfonu. Produkt będzie nowością na rynku amerykańskim. Europejczycy mieli już okazję poznać go podczas targów IFA.

Smart Implant

FIBARO Home Center to nowa aplikacja do obsługi systemu smart home. Najbardziej widocznymi elementami są wyjątkowa przejrzystość i łatwe użytkowanie, ale to nie one sprawiają, że produkt jest rewolucyjny. Aplikacja została wyposażona w uczenie maszynowe, które otwiera przed posiadaczami urządzeń smart home niespotykane dotąd możliwości. Użytkownicy otrzymają inteligentnego asystenta, który nauczy się ich zachowań i przyzwyczajeń, a następnie będzie sugerował konkretne czynności angażujące inteligentne urządzenia, przewidując potrzeby domowników.

FIBARO Home Center

FIBARO Walli (czyt: wɔːl – aɪ) to nowa, linia gniazd i przełączników, która zmieni dom na w pełni inteligentny. W portfolio znajdziemy pełną gamę urządzeń, co pozwoli użytkownikowi zachować spójność wizualną w całym domu. Dodatkowo, Walli wygeneruje oszczędności ze względu na zmniejszenie  zużycia energii elektrycznej poprzez automatyczne wyłączanie świateł czy też odcinanie zasilania od urządzeń w trybie czuwania. Produkty z tej linii są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla klientów indywidualnych, z pewnością przypadną także do gustu deweloperom.

FIBARO Walli

FIBARO Rainbow Controller to urządzenie dostępne w zestawie (dwumetrowa taśma LED, kontroler i zasilacz) lub oferujące sam kontroler w wersji HomeKit. Umożliwia sterowanie intensywnością, barwą ciepła i kolorystyką oświetlenia. Dodatkowo umożliwia także animacje świetlne. Produkt skierowany jest do użytkowników korzystających z urządzeń Apple zarówno na iOS jak i MacOS.

Stoisko FIBARO o rekordowej w dotychczasowej historii firmy powierzchni, ponad 70 m2, zostało przygotowane tak, aby imitować prawdziwy dom podzielony na typowe pomieszczenia, w których zaprezentowane zostaną pełne możliwości inteligentnego domu.

Odwiedzający targi CES w Las Vegas znajdą stoisko FIBARO w Sands Expo, Hala A-D, poziom 2, booth 40540.

Pobierz informację prasową
Pobierz