FIBARO już wkrótce wprowadzi nowy wariant kolorystyczny swojej głównej centrali, która odpowiada za kontrolę całego systemu. Home Center 2 od teraz będzie można kupić nie tylko w srebrnej, ale również czarnej obudowie. Edycja zostanie wprowadzona na stałe do sprzedaży od 26 marca 2018. 

Nowy wariant kolorystyczny to odpowiedź na głosy klientów FIBARO, które pojawiały się na forach internetowych i w mediach społecznościowych. Czarna wersja centrali umożliwi jeszcze łatwiejsze zatopienie systemu FIBARO we wnętrzu mieszkania.

– Projektując urządzenia FIBARO skupiamy się na tym, aby naturalnie wpasowywały się one w styl mieszkania. Dlatego właśnie te produkty, które narażone są na ekspozycję staramy się oferować klientom w wielu wariantach kolorystycznych. Tak postąpiliśmy w przypadku Door/Window Sensor, a teraz wprowadzamy to także w przypadku Home Center 2. – Krzysztof Banasiak, wiceprezes FIBARO.

Czarna obudowa wykonana będzie z taką samą precyzją jak srebrna, a do jej produkcji użyte zostaną najlepszej jakości materiały. Tak jak w przypadku poprzedniego wariantu kolorystycznego, również i tym razem użytkownicy będą mogli liczyć na matowe wykończenie.

Home Center 2 dostępne będzie w sprzedaży już 26 marca 2018. Informacje na temat nowego wariantu kolorystycznego już wkrótce pojawią się także na stronie FIBARO pod adresem https://www.fibaro.com/products/home-center-2/.

 

Materiały do pobrania
POBIERZ