Już w przyszłym tygodniu FIBARO pojawi się na największych targach elektroniki użytkowej na świecie CES 2020 w Las Vegas. Ponieważ od 2018 roku FIBARO jest częścią grupy Nice, razem z firmami Nice i abode będą wystawiać się na wspólnym stoisku. Stworzony w Polsce system ma stać się platformą do inteligentnego zarządzania domem dla produktów Nice i FIBARO.

FIBARO platformą łączącą produkty FIBARO i Nice

Zdaniem FIBARO na rynku najbardziej liczą się ci gracze, którzy są w stanie zaoferować klientom najbardziej kompleksowe rozwiązania, tak by zakup nowego inteligentnego urządzenia nie wiązał się z koniecznością instalacji kolejnej aplikacji do jego obsługi.

Od początku istnienia FIBARO, wszystkie rozwiązania były projektowane z myślą o dostarczaniu użytkownikom wyjątkowych doświadczeń

– mówi Adam Krużyński, CEO FIBARO.

Ta sama myśl przyświeca nam przy integrowaniu rozwiązań pomiędzy firmami grupy Nice. Dążymy do tego, by korzystanie z portfolio grupy było dla użytkownika jak najłatwiejsze i jak najbardziej wygodne, a przede wszystkim ułatwi życie użytkownikom.

– dodaje Adam Krużyński.

18 miesięcy w grupie Nice

Stając się częścią grupy, FIBARO zyskało nowy potencjał rozwojowy na ponad 100 rynkach obecności Nice, która generuje ponad 91% swoich dochodów za granicą. W 2018 roku wyniosły one 368,2 miliona euro. Przez 18 miesięcy wspólnej pracy firmy przygotowywały rozwiązanie, które otwiera drogę do integracji urządzeń FIBARO i Nice w ramach systemu zarządzania inteligentnym domem FIBARO. Przedstawione rozwiązania pozwolą także na tzw. retro-fit, a więc przyłączenie do środowiska Internetu Rzeczy (IoT) innych produktów.

W grupie siła

FIBARO, Nice i abode zaprezentują swoje inteligentne rozwiązania podczas CES 2020 na jednym stoisku. Wspólne wystąpienie na targach służy przede wszystkim prezentacji komplementarności najbardziej zaawansowanej i kompletnej oferty urządzeń smart home, którą odbiorcy mogą zastosować w swoich domach. Kompetencje tych firm dopełniają się, dając użytkownikowi kompletny, spójny system inteligentnego domu, zarządzany w wygodny i intuicyjny sposób.

Podczas targów CES 2020 nowości i rozwiązania FIBARO można zobaczyć na stoisku nr 40724, Sands Expo, poziom 2, hale A-D.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji FIBARO podczas CES 2020

 

Pobierz informację prasową
Pobierz