The Button, czyli inteligentny włącznik i wyłącznik urządzeń, właśnie poszerzył portfolio produktów FIBARO dedykowanych dla Apple HomeKit. To proste urządzenie, które pozwala użytkownikowi sterować wieloma urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia.

FIBARO The Button to kontroler, który rozpoznaje do trzech prostych akcji jak kliknięcie, podwójne kliknięcie czy przytrzymanie. Gdy użytkownik naciśnie urządzenie, wyśle ono sygnał do systemu, aby uruchomić odpowiedni scenariusz. Przykładowo: po jednym kliknięciu w przedpokoju i kuchni zapali się światło, a do tego uruchomiona zostanie muzyka. Dodatkowe, podwójne kliknięcie sprawi, że w wybranych pokojach zasłonią się żaluzje.

FIBARO The Button pozwala domownikom na łatwe zarządzanie ich inteligentnym domem. Unikalny, a zarazem intuicyjny sposób interakcji z urządzeniem – poprzez kliknięcie – sprawia, że może być ono wykorzystane wszędzie tam, gdzie tylko pozwoli wyobraźnia użytkownika. To urządzenie przyjazne użytkownikowi i bezpieczne dla dzieci, więc nawet one mogą z niego korzystać.

Użyte w FIBARO The Button technologie nie wymagają dodatkowego okablowania, a niski pobór energii z baterii pozwala urządzeniu na długi czas pracy. Główną zaletą jest jego niewielki rozmiar – FIBARO The Button ma zaledwie 34 mm wysokości i 46 mm średnicy, co pozwala na zamontowanie go na niedużej powierzchni.

Wszelkiego rodzaju włączniki zawsze były do czegoś przytwierdzone – światło zapalamy kontaktem znajdującym się na ścianie, a lampkę przez naciśnięcie guzika przy kablu. The Button to włącznik, który wyróżnia się przede wszystkim mobilnością. Jego fantastyczny design oraz osiem opcji kolorystycznych sprawia, że wpasuje się do każdego wnętrza.” – mówi Maciej Fiedler, CEO FIBARO.

Co więcej, The Button jest kompaktowy i uniwersalny, a więc może być przymocowany praktycznie wszędzie. Domownicy mogą go przykładowo zawiesić przed drzwiami wejściowymi – tym samym, za pomocą jednego kliknięcia mogą zabezpieczyć dom przed wyjściem zamykając rolety, wyłączając światła i uzbrajając alarm. Może to zaoszczędzić czas w rutynowych, codziennych zadaniach.

materiały do pobrania

POBIERZ ARTYKUŁ