15 lutego w siedzibie FIBARO odbyło się kolejne spotkanie powołanego pod koniec roku POZnań Speedway Business Club. Celem klubu jest połączenie sponsorów poznańskiego żużla i umożliwienie im nawiązywania wzajemnych relacji oraz efektywne prowadzenie codziennej działalności. Forma osobistych spotkań i wymiany biznesowych doświadczeń spotkała się z dużym entuzjazmem członków.

FIBARO udostępniło przestrzeń na spotkanie w ramach ścisłej współpracy z lokalnym partnerem i współorganizatorem wydarzenia – firmą Straton. Do Wysogotowa przybyło kilkadziesiąt osób zainteresowanych współpracą i wykorzystaniem sportu w działalności marketingowej, a także wielu przedstawicieli mediów.

Wydarzenie połączone było z konferencją prasową, na której symbolicznie przedłużono współpracę sponsorską FIBARO i grupy Nice z klubem PSŻ Poznań. Został też zaprezentowany lider drużyny Antonio Lindbäck który w sezonie 2023 będzie promował naszą markę. Gościem specjalnym był współpracujący z nami ambasador i menedżer drużyny, Tomasz Bajerski, który opowiedział o przygotowaniach do rozpoczynających się rozgrywek. Odebrał również od prezesa FIBARO Adama Krużyńskiego kluczyki do samochodu, który będzie mógł wykorzystywać przez cały sezon.

Po skończonej części oficjalnej goście mieli moment na osobiste rozmowy i wywiady dla mediów, a później skorzystali z unikalnej możliwości zwiedzenia zakładu produkcyjnego oraz centrum szkoleniowego FIBARO.