W dniach 01 – 03 kwietnia, w hotelu Arłamów odbyła się kolejna edycja Hurton Family Meeting, imprezy organizowanej od kilku lat przez naszego partnera handlowego firmę Eltrox. Spotkanie adresowane było do klientów, partnerów handlowych oraz dystrybutorów firmy Eltrox. Gościnne progi hotelu Arłamów sprawiły, że spotkanie przebiegło w rodzinnej i serdecznej atmosferze, która sprzyjała wzajemnej wymianie informacji i doświadczeń.

Spotkanie zgromadziło największe firmy branży automatyki bramowej, alarmowej oraz rozwiązań Smart z całej Polski. Wraz z firmą Nice, której jesteśmy częścią zaprezentowaliśmy wspólny ekosystem Yubii, łączący rozwiązania inteligentnego domu z automatyką bramową. Specjalnie zaprojektowane stoisko pozwalało przetestować jak w praktyce może działać inteligentny dom. Podczas prelekcji zapoznaliśmy uczestników między innymi z inteligentnym zarządzaniem energią czyli integracją systemu smart home FIBARO z instalacją fotowoltaiczną. Ten temat cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem.

Nie zabrakło tam również produktów firmy Nice, która miała okazję zaprezentować nowości, m.in. nową rodzinę siłowników serii ROBUS, czy SPIN, a także nowy programator Pro-View, który od niedawna znajduje się w ofercie sprzedażowej Nice Polska.

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Stoiska odwiedziło w sumie kilkaset osób, które miały okazję poznać najnowsze rozwiązania branży, a także nawiązać nowe znajomości i relacje biznesowe.