Polski producent i dostawca systemu inteligentnego domu, marka FIBARO, która  odnosi sukcesy na całym świecie, bierze udział w tegorocznej edycji targów BUDMA 2018 w Poznaniu. To niepowtarzalna okazja, by odwiedzić stoisko lidera branży smart home, który swoje rozwiązania integruje z takimi gigantami jak Google, Apple, Amazon, Philips, Bose czy Yamaha.

FIBARO to firma wywodząca się z Poznania, która swoje produkty sprzedaje na całym świecie. Podczas największych targów budowlanych w Polsce zaprezentuje swoją autorską koncepcję idei inteligentnego domu. Wszyscy goście tegorocznej edycji targów BUDMA, które do 2 lutego odbywają się na terenie Międzynarodowych Tragów Poznańskich, będą mieli okazję poznać system FIBARO na żywo i przekonać się na czym polegają nowoczesne udogodnienia związane z mobilnym zarządzaniem oświetleniem, dostępem do budynku czy jego bezpieczeństwem.

Marka FIBARO prawie od samego początku stara się uczestniczyć w wydarzeniach i konferencjach ważnych dla branży budowlano-architektonicznej. Dlatego właśnie targi BUDMA od lat zajmują ważne miejsce w naszym kalendarzu, ponieważ gromadzą elitę architektów, projektantów, dystrybutorów, instalatorów czy deweloperów z całego kraju, którzy są liderami zmian inspirującymi Polaków do unowocześniania swoich domów. Dzięki takim spotkaniom możemy zaprezentować szerszej publiczności nasze podejście do tematu „inteligentnego domu” i w praktyce opowiedzieć o najnowszym trendach w branży smart home, które na początku roku prezentowaliśmy na targach elektroniki użytkowej CES w Las Vegas.  Z radością pokażemy z bliska nasze produkty, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo wszystkich domowników.

– mówi Mikołaj Pertek, Country Manager w FIBARO.

Odwiedzając strefę FIBARO podczas tegorocznych targów BUDMA, goście MTP będą mogli poczuć się jak w  domu, dzięki specjalnie przygotowanej aranżacji wnętrz. W pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka, salon czy pokój dziecka FIBARO zaprezentuje uniwersalność swoich rozwiązań w kontekście zdalnego zarządzania urządzeniami i systemem rekuperacji oraz oczyszczania powietrza.  Interaktywne stoisko umożliwi także wszystkim odwiedzającym targi praktyczne doświadczenie systemu smart home.

Przed poznańskim spotkaniem branży budowlano – architektonicznej, FIBARO uczestniczyło w największych targach elektroniki użytkowej CES 2018 w Las Vegas, podczas których zaprezentowało kilkanaście nowych integracji swojego systemu z producentami zewnętrznymi takimi jak Google, Amazon, Apple, Philips czy Bose. FIBARO potwierdza tym samym otwartość swojego systemu, a także pokazuje, że podąża za globalnymi trendami, związanymi z wykorzystaniem asystentów głosowych w branży smart home. Podczas tragów BUDMA, eksperci FIBARO opowiedzą o najnowszych kierunkach w segmencie automatyki budynkowej oraz pokażą w praktyce innowacje prezentowane w Las Vegas.

Materiały do pobrania
POBIERZ ARTYKUŁ