FIBARO od lat skupia się na rozwoju sieci profesjonalnych partnerów. Wieloletnie relacje, wzajemna lojalność i wsparcie biznesowe to priorytety, które przyświecają marce od początku jej powstania. Program EKIPA FIBARO to jeden z przejawów tego typu aktywności. Skierowany jest do instalatorów inteligentnego domu, którzy przeszli szkolenie, otrzymali certyfikat i założyli FIBARO ID.

Akcja EKIPA FIBARO to wyjątkowy program motywacyjny dla certyfikowanych instalatorów naszego systemu, który w zeszłym roku cieszył się sporym zainteresowaniem. Z tego względu zadecydowaliśmy, że EKIPA zostaje z nami na dłużej, przynajmniej do końca 2022 roku.

Każdy z certyfikowanych instalatorów FIBARO ma dostęp do programu. Aby zacząć z niego korzystać wystarczy zarejestrować się na stronie www.ekipafibaro.pl i aktywować konto. Platforma umożliwia rejestrację faktur oraz korzystanie z rabatów. W akcji zliczane są faktury o wartości min. 300 zł netto za zakupy bezpośrednio w FIBARO lub u dystrybutorów, którzy biorą udział w programie. Ich lista także jest dostępna na stronie.  Za każde zakupy uczestnicy otrzymują zwrot w wysokości 5% netto wartości zakupionych produktów. Premia przelewana jest na przedpłaconą kartę bankową lub zakupową Orlen. Dogodną dla siebie formę wypłaty środków wybiera instalator przy rejestracji pierwszej faktury.

Oprócz atrakcyjnych korzyści finansowych uczestnicy mogą liczyć także na specjalne rabaty oraz dostęp do przydatnych narzędzi (np. FIBARO Installer App), materiałów edukacyjnych i dedykowanych webinarów FIBARO Academy. To niepowtarzalna okazja by wznieść swój biznes na wyższy poziom, poszerzyć wiedzę dotyczącą produktów, współpracy partnerskiej czy samej sprzedaży.

Wszystkich zainteresowanych, którzy dopiero planują poszerzenie zakresu swoich usług i chcieliby zaoferować swoim klientom usługi instalacji inteligentnego domu zapraszamy do odwiedzin strony:  https://www.fibaro.com/pl/events/szkolenia-dla-instalatorow/. Po dołączeniu do grona instalatorów możliwe jest nawiązanie stałej współpracy i korzystanie z programu EKIPA FIBARO. Dzięki programowi zaangażowaliśmy do współpracy 268 instalatorów którzy czerpią korzyści z uczestnictwa w programie. Od czasu wdrożenia osiągnął duży sukces i uznanie wśród instalatorów inteligentnych domów i spokrewnionych branż.

Czekamy na Ciebie!
www.ekipafibaro.pl 
[email protected]
Infolinia: 690 295 260 , (pn-pt 9-17)