5 maja uruchomiony został program lojalnościowy EKIPA FIBARO. Akcja skierowana jest do instalatorów systemu inteligentnego domu, którzy przeszli szkolenie, posiadają certyfikat instalatora oraz założyli  FIBARO ID.

W ramach programu instalatorzy za zakupy urządzeń smart home marki FIBARO otrzymują premię pieniężną w wysokości 5% wartości netto zakupionych produktów. Premia przelewana jest na przedpłaconą kartę bankową lub zakupową Orlen. Dogodną dla siebie formę wypłaty środków wybiera instalator przy rejestracji pierwszej faktury.

W EKIPIE FIBARO liczą się zakupy zrealizowane u dystrybutorów biorących udział programie jak i bezpośrednio w FIBARO. Rejestracja faktur obywa się po rejestracji w programie na stronie internetowej www.ekipafibaro.pl. W tym samym miejscu jest dostępna lista współpracujących w programie dystrybutorów.

Program EKIPA FIBARO jest akcją czasową, rozpisaną na co najmniej 9 miesięcy. Logowanie, dostęp i możliwość uczestnictwa w programie posiada każdy Instalator posiadający FIBARO ID.

Dołącz do EKIPY FIBARO

Już od kilku lat FIBARO z powodzeniem koncentruje się na rozwoju profesjonalnej sieci certyfikowanych instalatorów. Długotrwałe relacje, lojalność w biznesie i budowa grupy skutecznych i zaangażowanych Partnerów wspierających rozwój marki to priorytet, który przyświeca FIBARO od 10 lat.

Certyfikowani Instalatorzy FIBARO mają niepowtarzalną okazję rozwijać swój biznes oferując najnowocześniejsze rozwiązania smart home na rynku. Otrzymują dostęp do wielu przydatnych narzędzi (np. FIBARO Installer App), szkoleń, materiałów edukacyjnych, webinarów (FIBARO Academy), które podnoszą ich kompetencje. Smart home FIBARO to także grono zaangażowanych entuzjastów najnowszych technologii, którzy tworzą prawdziwą społeczność.

Każdego zainteresowanego, który pragnie dołączyć do grona Instalatorów FIBARO, i po przejściu odpowiedniego szkolenia, dołączyć do EKIPY FIBARO zapraszamy do odwiedzin strony:  https://www.fibaro.com/pl/events/szkolenia-dla-instalatorow/

Dołącz do EKIPY FIBARO i zainstaluj korzyści, odwiedź stronę www.ekipafibaro.pl