Przed Świętami Wielkanocnymi SkyBox Fibaro i Nice tętnił życiem. Ostatnie historyczne wyniki piłkarzy Lecha Poznań sprawiły, że zainteresowanie salą szkoleniową przy ulicy Bułgarskiej znacząco wzrosło. Na stadionie odbyło się kilka szkoleń oraz pokazów funkcjonalności urządzeń, także przy okazji meczów piłkarskiej Ekstraklasy.

Na początku kwietnia do Poznania zawitała drużyna Pogoni Szczecin. Była to niepowtarzalna okazja do spotkania z gronem lojalnych klientów z województwa zachodnio-pomorskiego. Przed spotkaniem przeprowadzono szkolenie z zakresu nowości produktowych. – Od ponad 20-stu lat odpowiadam za rozwój produktu na terenie Szczecina i okolic. Przed meczem Lech – Pogoń dla kluczowych klientów przeprowadziłem szkolenie, w trakcie którego zaprezentowałem nasze nowości z oferty. W SkyBoxie można poeksperymentować na własną rękę z wszystkimi urządzeniami smart, co oczywiście zostało docenione przez moich gości – zauważa Jacek Kupski, opiekun handlowy klienta. – Później mieliśmy wspólnie okazję obejrzeć, prawdopodobnie najlepszy, mecz sezonu między drużynami Lecha Poznań i Pogoni Szczecin. Po zakończonym spotkaniu emocje nie opadły jeszcze co najmniej 2 godziny po ostatnim gwizdku sędziego – dodaje Kupski.

SkyBox na stadionie mistrza Polski to nie tylko ekskluzywna trybuna na wyłączność, ale przede wszystkim przestrzeń, która została zaaranżowana na profesjonalny showroom. Z poziomu aplikacji Yubii istnieje w nim możliwość sterowania oświetleniem, temperaturą, a także osłonami okiennymi. Goście mogą we własnym zakresie przekonać się o użyteczności zarządzania przestrzenią życiową za pomocą komend głosowych czy gestów. Specjalnie na potrzeby prywatnej loży VIP, mieszczącej 12 osób, przygotowano dedykowane sceny, które można wyzwolić w trakcie określonego zdarzenia meczowego. Dla przykładu po zdobyciu gola światła LED w loży pulsują w barwach klubowych po wyzwoleniu sceny za pomocą przycisku. Co więcej, wyłączniki i gniazda z rodziny Walli przyjmują w dni meczowe barwy klubowe. – W SkyBoxie jesteśmy w stanie przeprowadzić różnego rodzaju szkolenia i pokazy i dostrzegamy, że coraz większe grono klientów pyta o możliwość zaprezentowania oferty produktowej do potencjalnego inwestora, właśnie w tym miejscu. Jeśli tylko pojawi się jakiś pomysł na przeprowadzenie treningu, jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego zapraszamy do współpracy – dodaje Piotr Głowacki, odpowiedzialny za szkolenia w grupie Nice.

Stadion mistrza Polski daje także możliwość organizacji niestandardowych wydarzeń. Z okazji Świąt Wielkanocnych odbyło się kilka imprez, w trakcie których można było zwiedzić obiekt z opieką przewodnika, podziwiać eksponaty w klubowym Muzeum czy wreszcie poczuć się jak piłkarz, wchodząc do szatni lub na murawę. Dla najmłodszych przygotowano poszukiwania smakołyków czekoladowych ukrytych przez wielkanocnego zajączka.

Ostatnie spotkanie wielkanocne w SkyBoxie odbędzie się w Wielką Sobotę w trakcie derbów Poznania, w których Lech zmierzy się z Wartą. Spotkanie na żywo obserwować będzie 12-stu klientów z województwa wielkopolskiego.