W Nowym Jorku ogłoszono, że dwa produkty przygotowane przez FIBARO z Poznania zostały nagrodzone tytułem CES 2019 Innovation Honoree, przyznanym przez organizatora targów CES. Wyróżnione zostały Smart Implant w kategorii „Smart Home” oraz FIBARO Home Center App w kategorii „Oprogramowanie”.

Wyróżnione produkty to innowacyjne rozwiązania związane z internetem rzeczy i smart home. Smart Implant, wyróżniony w kategorii „Smart Home”, został zaprezentowany na tegorocznych targach IFA w Berlinie, gdzie spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony dziennikarzy i użytkowników. Niewielkie urządzenie od FIBARO może zmienić niemal każdy sprzęt w element systemu inteligentnego domu. Stary gramofon, piec, magnetowid czy ekspres do kawy, dzięki zastosowaniu Smart Implant, mogą zmienić się w inteligentne, obsługiwane bezprzewodowo urządzenie sterowane za pośrednictwem aplikacji FIBARO.

W kategorii „Oprogramowanie” nagrodzona została aplikacja FIBARO Home Center, której oficjalna premiera odbędzie się podczas CES 2019. To zupełnie nowa wersja aplikacji do zarządzania systemem smart home FIBARO.

„Cieszymy się, że rozwiązania opracowane w Polsce przez FIBARO, cieszą się takim uznaniem. Nagroda przyznana przez taką instytucję jak Consumer Technology Association, która od lat organizuje najbardziej prestiżowe targi technologiczne na świecie – CES w Las Vegas, to ogromne wyróżnienie. To kolejny dowód, że FIBARO jest w gronie najbardziej innowacyjnych marek na świecie.”

– tłumaczy Krzysztof Banasiak, Członek Zarządu FIBARO.

Wyróżnienia Innovation Honorees ogłaszane są podczas CES Unveiled New York – wydarzenia otwierającego przygotowania do największych targów elektroniki użytkowej na świecie, odbywających się w Las Vegas. FIBARO będzie obecne na targach CES 2019 w dniach 8-11 stycznia. Szczegóły dotyczące lokalizacji stoiska oraz wszystkich prezentowanych nowości zostaną ujawnione jeszcze w tym roku.

 

POBIERZ ARTYKUŁ