Chcąc jeszcze lepiej projektować nasze produkty i rozwiązania, FIBARO zdecydowało się na współpracę z kolejną uczelnią wyższą. Nie ma nic lepszego, niż spotkanie praktyków, ludzi doświadczonych z młodym pokoleniem, które nie boi się wyzwań. Tym razem wybór padł na poznańską School of Form, część Uniwersytetu SWPS .

W inaugurującym spotkaniu, które odbyło się 25 listopada, brali udział Panowie Krzysztof Banasiak – CPO FIBARO, Bartek Buczyński oraz Jakub Hermański – Product Directorzy FIBARO. Celem tej współpracy jest wypracowanie rekomendacji, które realnie wypłyną na nasze produkty i usługi. Zakres działań jest właściwie nieograniczony, wszystkie kwestie, które zdaniem studentów powinny być zmienione/ poprawione lub poruszone mogą zostać zaprezentowane. Chcemy, by nasze rozwiązania jeszcze lepiej uwzględniały potrzeby obecnych i przyszłych klientów FIBARO.

Do współpracy zaangażowano studentów studiów podyplomowych, którzy będą realizować swoje zadanie w  grupach. Na realizację swoich projektów mają dwa semestry, a my już teraz nie możemy doczekać się efektów pracy studentów, które zainspirują FIBARO!