Stoimy właśnie przed wyzwaniem zmierzenia się z nową rzeczywistością, w której wszyscy  nieoczekiwanie się znaleźliśmy. W związku z niezwykle szybkim rozwojem pandemii COVID-19, postanowiliśmy podjąć odpowiedzialne działania w trosce o naszych pracowników i całą globalną społeczność.

Jesteśmy przekonani, że kluczowe w walce z pandemią koronawirusa są prewencja i minimalizowanie ryzyka. W FIBARO zawsze na pierwszym miejscu stawiamy ludzi, dlatego podjęliśmy decyzję o zmodyfikowaniu trybu naszej pracy. 

Od poniedziałku 23 marca, wszyscy pracownicy FIBARO, których zakres pracy na to pozwala, będą pracować zdalnie. Home Office jest nam dobrze znany. Wielu z naszych pracowników korzystało już z tej formy pracy,  dlatego nie mamy żadnych obaw, że może to w jakikolwiek sposób wpłynąć negatywnie na efektywność naszych działań. Odbyliśmy spotkania z wszystkimi szefami zespołów i możemy śmiało powiedzieć – jesteśmy bardzo dobrze przygotowani!

WAŻNE! Nasza fabryka pracuje bez żadnych zmian, dostawy produktów FIBARO nie są zagrożone. Pracownicy fabryki będą pracować w normalnym trybie, aby zapewnić ciągłość produkcji naszych urządzeń. Jednocześnie, podkreślamy, że podjęliśmy nadzwyczajne środki, aby zapewnić im bezpieczeństwo i również z tego miejsca bardzo dziękujemy za ich zaangażowanie i zrozumienie obecnej sytuacji.

Nie zwalniamy tempa i tak, jak dotychczas, zapewniamy Wam ciągłe wsparcie! Przygotowaliśmy wszystkie narzędzia, które przeniosą nas niemal w całości do świata online i umożliwią pracę na najwyższym poziomie. W naszych codziennych kontaktach nic się nie zmienia – jesteśmy na bieżąco pod telefonem, mailem, w pełnej gotowości na przeprowadzenie spotkań online i wideo konferencji.

Wierzymy, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, możemy dołożyć cegiełkę do zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Przejdźmy przez to razem!

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Bądźcie zdrowi, silni, bezpieczni i.. zostańcie w domu!

FIBARO