Uczestniczymy w nowym sezonie programu „Remont na 5+”, w którym pokazujemy, że małe mieszkanie też może być smart! 

Prezentujemy nasze innowacyjne rozwiązania w nowym sezonie popularnego programu „Remont na 5+”. Tematem przewodnim jest inteligentny dom, a naszym celem było przekształcenie 49-metrowego mieszkania w smart home, pełen funkcjonalnych i nowoczesnych technologii.

Program Remont na 5+
Zobacz zapowiedź

 


Dlaczego warto wybrać smart home w małym mieszkaniu?

Inteligentne technologie to nie tylko domena dużych domów. Nasze rozwiązania świetnie sprawdzają się także w małych mieszkaniach. Systemy FIBARO & Nice pozwalają na automatyzację codziennych czynności, oszczędność energii oraz zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców.

Nasze inteligentne rozwiązania w akcji

W trakcie czterech odcinków programu pokazaliśmy, jak różnorodne mogą być zastosowania inteligentnych systemów w małym mieszkaniu. Wprowadziliśmy m.in. zdalne sterowanie oświetleniem, automatyczne rolety, inteligentne zamki oraz systemy bezpieczeństwa. Wszystkie te technologie sprawiają, że mieszkanie staje się nie tylko bardziej komfortowe, ale i bezpieczne.

O programie „Remont na 5+”

„Remont na 5+” to program, w którym metamorfozy wnętrz są przedstawiane przez zespół ekspertów – od architektów po specjalistów od nowoczesnych technologii. W każdym odcinku widzowie mogą zobaczyć, jak krok po kroku przekształcamy przestrzenie mieszkalne w funkcjonalne i estetyczne miejsca.

Gdzie i kiedy oglądać?

Nowy sezon programu Remont na 5+ możecie oglądać w każdą sobotę o godzinie 12:30 na kanale TELE5. Powtórki emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 na kanałach TELE5 oraz POLONIA1. Program dostępny jest również w serwisie YouTube, gdzie możecie wracać do ulubionych odcinków w dowolnym czasie.

Przekonaj się, że małe mieszkanie może być smart. Oglądaj nasz udział w programie „Remont na 5+” i odkryj inteligentne rozwiązania FIBARO & Nice dla 49-metrowego mieszkania. Premiera pierwszego odcinka już 8 czerwca na TELE5!

Udostępnij artykuł