6 listopada rozpoczęła się kampania reklamowa „Twój dom, Twoja wyobraźnia” FIBARO, polskiego producenta smart home. Jej głównym celem jest budowanie świadomości rozwiązań inteligentnego domu oraz wskazanie potrzeb jakie może on zaspokajać.

Z badań przeprowadzonych przez agencję IRCenter na zlecenie FIBARO[1] wynika, że ponad 80% Polaków twierdzi, że zna rozwiązania inteligentnego domu, jednak aż 22,1% błędnie je rozumie, myląc je z dekoderami czy też smartfonami. W związku z tym, FIBARO startuje właśnie z kampanią „Twój dom, Twoja wyobraźnia”, która ma na celu budowanie wiedzy o rozwiązaniach.

Zauważyliśmy, że Polacy często mylą rozwiązania smart home z innymi urządzeniami, w których również występuje człon „smart”. Dlatego postanowiliśmy wystartować z kampanią, która na prostych przykładach wskaże podstawowe zalety rozwiązań smart home. Pokrywają one trzy najważniejsze obszary: bezpieczeństwo, komfort oraz radość z życia.

– mówi Anna Adrian, dyrektor marketingu i PR w FIBARO.

Kampania realizowana będzie głównie w telewizji oraz internecie. W ramach działań przygotowane zostały m.in. 3 spoty, których emisja będzie miała miejsce na przestrzeni listopada i grudnia.

Za koncepcję kreatywną i produkcję spotów odpowiada agencja OMI Media House. Z kolei Value Media będzie odpowiedzialne za planowanie oraz zakup mediów.

O FIBARO

Fibar Group S.A. to polska, innowacyjna firma, działająca w branży Internetu Rzeczy (Internet of Things), dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej.  Produkowany przez firmę System FIBARO, w przeciągu zaledwie kilku lat, zadomowił się na sześciu kontynentach, w przeszło stu krajach, stając się jednym z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. FIBARO jest systemem w całości stworzonym, rozwijanym i produkowanym w Polsce – zarówno siedziba, jak i fabryka FIBARO znajdują się w Poznaniu. Firma zatrudnia niemal 350 pracowników. Misją FIBARO jest wzbogacanie życia ludzi na całym świecie poprzez tworzenie komfortowej, przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni domowej.

 

Więcej informacji o firmie i produktach znaleźć można na stronie www.fibaro.com

[1] Badanie IRCenter zrealizowane zostało na próbie 1046 respondentów w wieku 25-55 lat, z dochodem minimalnym na poziomie 3000 złotych na gospodarstwo domowe.

 

materiały do pobrania
POBIERZ ARTYKUŁ