Firma FIBARO specjalizująca się w produkcji urządzeń smart home została uhonorowana nagrodą „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” przyznawaną przez Dziennik Gazetę Prawną. To już VI edycja tej nagrody. FIBARO wyróżnione zostało w kategorii „Polska Technologia”.

Uroczysta gala, pod hasłem „100-lecie ambicji – polski biznes w drodze do przyszłości”, na której wręczone zostały nagrody, odbyła się 23 października w Forcie Legionów w Warszawie. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, których usługi i produkty, z sektora nowych technologii odnoszą sukcesy na rynkach polskim i międzynarodowym oraz są przykładem znakomitej jakości i nowoczesności. Organizatorzy podkreślają, że nagroda ma na celu uhonorowanie i promocję tych firm, które nie tylko nie ustępują światowej konkurencji, ale same wyznaczają rynkowe trendy i świadczą o sile polskiej gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju.

„To dla nas duże wyróżnienie. Cieszy nas to, że jesteśmy postrzegani jako firma, która ma bezpośredni wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Każda nagroda daje dużo satysfakcji i pokazuje, że kierunek, jaki obrało FIBARO, jest właściwy i doceniany przez konsumentówi ekspertów branży”

– powiedział Mikołaj Pertek – Dyrektor FIBARO w Polsce.

Produkty FIBARO są dostępne na ponad 100 rynkach na wszystkich kontynentach. W tym roku, dzięki rozpoczęciu współpracy z KDDI oraz Zain Telecom, wiodącymi operatorami sieci w Japonii i w Kuwejcie, produkty FIBARO można znaleźć także na tych bardzo wymagających rynkach.

Oprócz FIBARO, które zdobyło nagrodę „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, w kategorii „Polska Technologia”, wyróżnione zostały Spółka CCC – „Polska Marka” oraz ML System w kategorii „Polska Inwestycja”

Nagroda przyznawana jest w ramach corocznej ogólnopolskiej akcji Dziennika Gazety Prawnej, podczas której przedstawiciele świata biznesu i rządu działają na płaszczyźnie promocji Polski i przedsiębiorczości Polaków. Patronat Honorowy nad całym projektem objęli: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Przedsiębiorczości i technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

MATERIAŁY DO POBRANIA
POBIERZ ARTYKUŁ

 

fot. Wojciech Górski, DGP