FIBARO Intercom został doceniony przez Polski Urząd Patentowy i wytypowany do wzięcia udziału w wystawie polskich wynalazków i wzorów patentowych „PolandIn.” w Genewie.

W ramach obchodów 100. rocznicy powstania Urzędu Patentowego RP i ustanowienia ochrony własności przemysłowej na ziemiach polskich najbardziej wyróżniające się designem polskie produkty miały okazję być zaprezentowane szerszemu gronu w genewskiej siedzibie Światowej Organizacji Własności Intelektualnej WIPO.

Prezentowane na wystawie „PolandIn.” osiągnięcia w dziedzinie designu zostały stworzone przez projektantów kontynuujących bogate tradycje polskiego wzornictwa przemysłowego, które od wielu lat cieszy się światową renomą ze względu na walory stosowanych materiałów, nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych, bardzo oryginalnej formy estetycznej i wysokiej funkcjonalności.

Uroczystego otwarcia ekspozycji dokonali Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Własności Intelektualnej Francis Gurry, Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński, Ambasador Stałego Przedstawicielstwa RP przy Biurze Organizacji Narodów Zjednoczonych w Genewie Zbigniew Czech oraz Prezes Urzędu Patentowego RP dr Alicja Adamczak.

Cieszy nas fakt, iż Intercom cały czas przyciąga swoim designem i funkcjonalnościami, czekamy na rozstrzygnięcie konkursu DesignEuropa Award 2018, w którym Intercom jest finalistą!

fot: https://www.uprp.pl/wystawa-polskich-wynalazkow-i-wzorow-przemyslowych-polandin-w-genewskiej-siedzibie-swiatowej-organizacji-wlasnosci-intelektualnej-wipo/Lead02,58,19746,7,index,pl,text/