W aktualnej sytuacji dystansu społecznego ludzie szczególną wagę przywiązują do możliwości realizacji zakupów on-line. Nowego znaczenia nabiera prostota rozwiązań, zapewnienie bezpieczeństwa dla siebie i swojej rodziny, szczególnie dla starszych rodziców, czy dziadków. Niezbędne staje się stosowanie nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa w zakresie kontaktów międzyludzkich, także tych w czasie instalacji w domu Klienta. Ta nowa rzeczywistość to nowe niełatwe wyzwania dla nas wszystkich, ale jak często bywa – także zupełnie nowych możliwości. FIBARO od dziś wystartowało z oficjalnym kontem producenta na platformie sprzedażowej Allegro i proponuje trzy zupełnie nowe zestawy inteligentnego domu: Smart Wygoda, Smart Bezpieczeństwo oraz Smart na Start. Co ważne, pakiety zawierają usługę konfiguracji systemu zdalnie lub osobiście przez instalatora z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Rozpoczęcie przygody ze smart home nigdy nie było tak proste

W dzisiejszej rzeczywistości szczególnie istotne stają się kwestie związane z bezpieczeństwem i opieką nad innymi. Priorytetem jest szybkie działanie, błyskawiczna reakcja na potrzeby i zapewnienie instalacji z uwzględnieniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa wskazywanych przez rząd.

Rynek smart home jest na bardzo ważnym etapie swojego rozwoju – przed całą kategorią wyzwanie przekonania Klientów, którzy jeszcze nie do końca znają inteligentne rozwiązania, aby je zrozumieli, pokochali i zaprosili do swoich domów i mieszkań. Aby sprostać tym nowym wyzwaniom podjęliśmy decyzję o uruchomieniu od 4 maja sprzedaży trzech Pakietów FIBARO za pośrednictwem serwisu Allegro.

– mówi Adam Krużyński, CEO FIBARO

System FIBARO znany jest z możliwości rozbudowy, która może nastąpić w każdym momencie, a instalacja przebiega całkowicie bezinwazyjnie – nie ma potrzeby kucia ścian, by wyposażyć dom lub mieszkanie w inteligentne rozwiązania. Od teraz każdy zainteresowany będzie mógł rozpocząć swoją przygodę ze smart home dzięki jednemu z pakietów.

SMART BEZPIECZEŃSTWO to szeroki zestaw możliwości w zakresie ochrony życia, zdrowia oraz mienia. Dzięki niemu użytkownik zyskuje pełną kontrolę nad swoim domem z dowolnego miejsca na świecie. Więcej: https://www.fibaro.com/pl/products/pakiet-smart-bezpieczenstwo/

Oficjalny sklep FIBARO:

https://allegro.pl/oferta/fibaro-smart-bezpieczenstwo-ze-zdalna-konfiguracja-9213416479

https://allegro.pl/oferta/pakiet-fibaro-smart-bezpieczenstwo-z-montazem-9186876712

SMART WYGODA ułatwia wykonywanie wielu domowych czynności, zwiększając poziom codziennej wygody i komfortuWięcej: https://www.fibaro.com/pl/products/pakiet-smart-wygoda/

Oficjalny sklep FIBARO:

https://allegro.pl/oferta/pakiet-fibaro-smart-wygoda-z-usluga-konfiguracji-9214024439

https://allegro.pl/oferta/pakiet-fibaro-smart-wygoda-z-usluga-montazu-9213868805

SMART NA START to idealne rozwiązanie na początek przygody z inteligentnym domem. Wraz z nim użytkownik zyskuje pomocnika, który wyręczy Go z wielu obowiązków domowych oraz stróża, który będzie czuwał nad Jego domem. Więcej: https://www.fibaro.com/pl/products/pakiet-smart-na-start/

Oficjalny sklep FIBARO:

https://allegro.pl/oferta/fibaro-smart-na-start-ze-zdalna-konfiguracja-9213525137

https://allegro.pl/oferta/inteligentny-dom-fibaro-smart-na-start-z-montazem-9213797917

Każdy pakiet oferowany jest w dwóch opcjach instalacji:

  1. Zdalnej realizowanej przez eksperta Customer Care FIBARO.
  2. Bezpośredniej realizowanej w domu Klienta przez certyfikowanego instalatora FIBARO. W tej opcji Klient kupując dany pakiet zostanie przekierowany do odpowiedniego partnera w danym regionie. Następnie partner kontaktując się z Klientem i instalatorem, będzie koordynował instalację pakietu.
Pobierz informację prasową
Pobierz