15 apartamentów atrakcyjnej inwestycji Kleszczowa 39 zlokalizowano w miejscu idealnym dla nowoczesnych rodzin – w pobliżu dużego, 8-hektarowego Parku nad Stawami Cietrzewia i doskonale skomunikowanym ze Śródmieściem, Mokotowem i Wolą, a także najważniejszymi węzłami drogowymi stolicy. 


Deweloper Kleszczowa 39 Sp. z.o.o. zadbał o szczegóły. Jasna elewacja z drewnianymi elementami sprawia, że eleganckie budynki idealnie łączą się z otoczeniem, zachowując indywidualny charakter. Najważniejsze jednak kryje się w środku. Dwa kameralne budynki dzielą się na mieszkania o wyjątkowej strukturze – z wysokimi sufitami, dużymi, panoramicznymi oknami i przestronnym tarasem. Budynek posiada rowerownię oraz parking podziemny. Dodatkowo, do budowy bloków użyto materiałów o podwyższonej izolacyjności akustycznej i wykorzystano cichobieżne, praktycznie niesłyszalne windy, co zapewnia komfort i intymność w każdym apartamencie.

Automatyka mieszkania dla każdego

Wszystkie mieszkania są też wyposażone w sprawdzony system inteligentnego domu FIBARO. Dzięki któremu mieszkańcy Kleszczowej 39 Residence będą mogli: 

  • automatycznie sterować ogrzewaniem, ustalić własne zasady regulowania temperatury o określonych porach w wybranych pomieszczeniach lub całym mieszkaniu,
  • zarządzać oświetleniem z poziomu aplikacji mobilnej Yubii Home – np. wyłączyć światło zdalnie, gdy któryś z domowników o tym zapomni,
  • włączać i wyłączać urządzenia elektryczne będąc poza domem i monitorować zużycie energii, co pozwoli realnie zadbać o domowy budżet,
  • zwiększyć bezpieczeństwo swojego apartamentu dzięki czujnikom zalania i dymu – aplikacja poinformuje właścicieli o wykryciu wycieku lub podejrzeniu pożaru, co przyspieszy ich reakcję i zapobiegnie większemu niebezpieczeństwu. 

inteligentne mieszkania zalety

Co ważne, system smart home FIBARO jest systemem modułowym – oznacza to, że w późniejszym czasie mieszkańcy mogą rozbudować go o dodatkowe funkcjonalności w razie potrzeby, pojawienia się nowego członka rodziny czy zmiany aranżacji lub przeznaczenia pomieszczeń.  Takie zmiany nie będą wymagały kolejnego remontu, gdyż urządzenia działają bezprzewodowo – są zasilane bateryjnie lub montowane w puszkach podtynkowych. Wiele inteligentnych produktów innych marek jest również komplementarnych z FIBARO i można je łatwo zintegrować. Sercem systemu, które połączy działanie wszystkich sprzętów w jeden organizm jest niezawodna centrala zarządzająca FIBARO Home Center 3 Lite. 

Wierzymy, że dom, to najważniejsze miejsce na świecie. Dzięki rozwiązaniom FIBARO klienci inwestycji Kleszczowa 39 zyskują nie tylko komfort i niższe rachunki, ale także zwiększoną ochronę i opiekę nad tym, co dla nich najważniejsze. Bezpieczna i przyjazna przestrzeń dla najbliższych to wartość nie do przecenienia.

Grafiki inteligentnej inwestycji