Miło nam poinformować o konkursie sprzedażowym produktów Nice, elero i FIBARO zorganizowanym przez naszego wieloletniego Partnera – firmę EKO-OKNA wśród pracowników działu handlowego firmy.

Polska firma EKO-OKNA działa na rynku już od niemal 25 lat, wprowadzając na rynek kolejne linie produktowe i otwierając coraz to nowe zakłady produkcyjne. W tej chwili w ofercie firmy znajdują się m.in. drzwi, okna, bramy, osłony okienne, ogrodzenia czy pergole.

W tej chwili EKO-OKNA generują przychody rzędu 2 mld zł w skali roku i zatrudnia niemal 10 tys. osób.

W tym tygodniu nastąpiło rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu sprzedażowego. Najwięcej silników do rolet, markiz i żaluzji, powerbanków oraz central Yubii, sprzedała Pani Sabina Kozicka z Kornic, która w nagrodę otrzymała od nas zaproszenie na weekend w Poznaniu dla dwóch osób obejmujący wizytę na w naszym SkyBoxie na meczu Lechu Poznań – Lechia Gdańsk wraz z noclegiem i kolacją w Poznaniu.

Program motywacyjny dla pozostałych pracowników został przedłużony do końca czerwca i obejmuje on ten sam zakres produktowy, co przez ostatnie miesiące: silniki elero, powerbanki i centralki.

Dzięki konkursowi, wzrosła sprzedaż relatywnie nowych produktów firm naszej grupy!

Zapraszamy innych naszych Partnerów Handlowych do podobnych aktywności. Chętnych zapraszamy do kontaktu z opiekunami handlowymi lub działem marketingu FIBARO.