FIBARO na MWC 2019 w Barcelonie pokazuje zdobywców nagród tegorocznych targów CES w Las Vegas i Budma w Poznaniu oraz pakiety dla operatorów telekomunikacyjnych

Podczas targów MWC 2019 w Barcelonie FIBARO pokaże kilka nowości, w tym laureata CES Innovation Honoree 2019 – aplikację do zarządzania inteligentnym domem – FIBARO Home Center, która wykorzystuje uczenie maszynowe oraz laureata Złotego Medalu MTP 2019 FIBARO Walli – pierwszą kompletną linię inteligentnych i klasycznych gniazd oraz włączników. Na stoisku pojawią się także pakiety dla operatorów telekomunikacyjnych, które stanowią propozycję wzbogacenia oferty konsumenckiej.

Co dokładnie pokaże FIBARO w Barcelonie?

FIBARO Walli – inteligentne gniazda i włączniki inspirowane perłą

Walli (czyt: wɔːl-aɪ) to pierwsza kompletna linia inteligentnych i klasycznych gniazd oraz włączników, której design inspirowany jest perłą otoczoną pierścieniem LED, którego kolory można personalizować i dostosować do upodobań mieszkańców, a także przypisać do konkretnych funkcji. Mogą na przykład informować o zmienionym poborze mocy, podjeżdżającym uberze czy też być nocnym podświetleniem drogi do toalety. Linia Walli może być zamontowana w każdej chwili – w istniejącej już instalacji, a także na etapie projektowania wnętrz. Takie rozwiązanie pozwala zyskać wiele możliwości inteligentnego domu, a jednocześnie zaoszczędzić fundusze tam, gdzie wystarczą gniazdka i włączniki bez funkcji zdalnego sterowania. Produkty z tej linii są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla klientów indywidualnych, z pewnością przypadną także do gustu deweloperom i architektom. Wykorzystanie tego produktu wyróżnia dany projekt spośród innych, oferując zupełnie nową jakość, funkcjonalności i niestandardowe podejście.

Inteligentne gniazdka i włączniki

FIBARO Home Center – nowa aplikacja mobilna wykorzystująca uczenie maszynowe

FIBARO Home Center to nowa aplikacja mobilna FIBARO do zarządzania inteligentnym domem, która została nagrodzona tytułem CES Innovation Award Honoree 2019 w kategorii Software. Aplikacja jest wyposażona w przejrzysty i intuicyjny interfejs, dzięki któremu użytkownik z łatwością obsłuży wszelkie urządzenia FIBARO i inne kompatybilne produkty. Ponadto, aplikacja wykorzystuje uczenie maszynowe, aby zapamiętywać preferencje użytkowników i odpowiadać na ich potrzeby. Aplikacja pozwala także na realne oszczędności w domowym budżecie, np. system samodzielnie wykryje, kiedy obniżyć i podnieść temperaturę, w zależności od naszej obecności w domu. Z najnowszą aktualizacją aplikacja otrzymała m.in. widżety iOS i skróty Siri dla urządzeń Apple, konfigurację wibracji, wsparcie kamer oraz obsługę dodatkowych urządzeń firm trzecich. Aplikację pobrać można na urządzenia Apple oraz Android.

Aplikacja smart home

Pakiety dla telekomów – smart home w wersji na start

Podczas MWC FIBARO pokaże także specjalne pakiety stworzone z myślą o wzbogaceniu ofert operatorów telekomunikacyjnych. Zestawy staną się dodatkowym argumentem dla konsumentów za wyborem konkretnego dostawcy. To także opcja dla tych, którzy chcą sprawdzić, czym jest inteligentny dom i jak rozwiązania FIBARO ułatwiają życie w praktyce. Dzięki zestawom użytkownicy zainteresowani konkretnymi rozwiązaniami mogą uzyskać pożądane funkcjonalności bez konieczności inwestowania w pełny zakres inteligentnego domu. Dostępne będą 3 zestawy:
Zestaw Bezpieczeństwo – zawiera m.in. zestaw czujników, m.in.: Door/Window Sensor umożliwiających monitorowanie czy okna i drzwi są zamknięte, będziemy mogli także sprawdzić dzięki innym czujnikom w pakiecie czy doszło do zalania lub zadymienia oraz dzięki FIBARO Motion Sensor dowiemy się o wykrytym ruchu, zmianie temperatury oraz naświetleniu;
Zestaw Komfort – zawiera zestaw czujników umożliwiających monitorowanie zamknięcia drzwi i okiem, zalania lub zadymienia pomieszczeń oraz ceniony i nagradzany FIBARO The Button i KeyFob dające dodatkową możliwość kontroli i sterowania smart home FIBARO;
Zestaw Innowacja – zawiera zestaw czujników umożliwiających monitorowanie czy okna i drzwi są zamknięte, czy doszło do zalania lub zadymienia oraz FIBARO SWIPE – tablet dający dodatkową zdolność kontroli systemu za pomocą gestu.

Pobierz
Pobierz informację prasową