Podczas targów Budma w Poznaniu odwiedzający mieli okazję poznać możliwości inteligentnego domu w praktyce i sprawdzić, jak bardzo takie rozwiązanie ułatwia życie i podnosi komfort mieszkańców w każdym aspekcie ich życia.

Tegoroczna edycja była okazją do zaprezentowania, po raz pierwszy w Polsce, zdobywcy Złotego Medalu MTP – FIBARO Walli – kompletnej linii gniazd i włączników oraz nowej aplikacji do obsługi systemu inteligentnego domu FIBARO Home Center. Nowością były także pakiety smart home w wersji na start. To rozwiązanie idealne dla każdego, kto chciałby spróbować, czym jest smart home bez konieczności inwestowania w pełen zakres inteligentnego domu.

Specjalnie dla dziennikarzy przygotowaliśmy intrygujące zaproszenia.

Pierwszego dnia odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek – Złotego Medalu MTP. Tę prestiżową nagrodę otrzymaliśmy za linię FIBARO Walli, a odebrał ją Tomasz Jankowski – Product Director FIBARO.

Stoisko FIBARO o powierzchni ponad 50m2 zostało zaaranżowane na wzór mieszkania, w którym każdy odwiedzający mógł sterować m.in. oświetleniem, energią elektryczną, oknami i roletami, a także sprawdzić, jak działa Intercom, czy czujnik zalania – FIBARO Flood Sensor. Okres targów to czas wielu spotkań z klientami, mediami, partnerami i firmami zainteresowanymi współpracą – nie inaczej było tym razem.

Pojawiło się wiele publikacji w mediach o pięknym i inteligentnym domu FIBARO 🙂 Oto niektóre z nich:

Przygotowaliśmy także materiały wideo – zapraszamy do ich obejrzenia: tutaj oraz tutaj 🙂

Podziękowania i gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie FIBARO na Budma 2019!