W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w codziennym życiu, ułatwiając wiele czynności oraz wprowadzając innowacyjne rozwiązania do naszych domów. Jednym z najbardziej fascynujących trendów jest rozwój smart home – inteligentnego domu, który wykorzystuje zaawansowane technologie do automatyzacji i kontroli różnych urządzeń oraz systemów w domu. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć Nice Experience Center, nowy showroom prezentujący jak w praktyce działa ekosystem Nice Smart Home, czyniący dom bezpieczniejszym, bardziej wydajnym i wygodnym

13 lutego miało miejsce oficjalne otwarcie Nice Experience Center, które znajduje się w Katowicach w dogodnej lokalizacji –  centrum Katowic przy Drogowej Trasie Średnicowej vis a vis największego w Południowej Polsce Centrum Handlowego – Silesia City Center. To miejsce stworzone przez Nice przy udziale firm Lena Lighting jednego z wiodących polskich  producentów wysokiej jakości systemów oświetleniowych do wnętrz oraz oświetlenia dla terenów zewnętrznych i Anwis – jednego z czołowych europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. 

Wspólnie stworzyliśmy miejsce, w którym innowacyjne rozwiązania smart home spotykają się z najwyższą jakością oświetlenia i rolet, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla odwiedzających. To pierwsze na mapie Polski miejsce, gdzie prezentowane są obecne trendy związane ze światem IoT oraz nowe, innowacyjne rozwiązania Grupy Nice. 

Zobacz materiał z otwarcia

Na powierzchni około 140 m2 prezentujemy pełne możliwości rozwiązań Nice Home Management Solutions, zapewniających użytkownikom wygodę, kontrolę i efektywność
w zarządzaniu różnymi aspektami ich domu poprzez wykorzystanie technologii automatyki domowej w następujących obszarach: zarządzanie roletami, oświetleniem, komfortem, energią, sterowania automatyką bramową i wjazdową oraz zabezpieczenia domu. Prezentowane są tam następujące rozwiązania: automatyka wjazdowa i brama garażowa, system alarmowy, wideodomofony, automatyka screen (silniki elero), pełne portfolio Nice Smart Home, oraz różne możliwości integracji systemu z multimediami, systemy kamer i monitoringu Nice, żaluzje i osłony Anwis, eleganckie i designerskie lampy Lena Lighting.

Nice Experience Center to nie tylko miejsce, gdzie prezentowane są produkty, ale to także przestrzeń do budowania społeczności, dzielenia się pomysłami i inspirowania się nawzajem do tworzenia nowych, inteligentnych rozwiązań dla domu. To miejsce nie tylko dla użytkowników, ale również dla profesjonalistów: integratorów, instalatorów, architektów, którzy chcieliby poznać najnowocześniejszą technologię podczas organizowanych szkoleń i prezentacji, i tym samym rozwinąć swój biznes o inteligentne rozwiązania odpowiadającym naszym domowym rutynom. 

Wnioski płynące z otwarcia salonu pokazowego smart home są jednoznaczne – technologia inteligentnego domu jest nie tylko przyszłością, ale również teraźniejszością. Mamy nadzieję, że dzięki innowacyjnemu podejściu i zaangażowaniu lokalnej społeczności, miejsce takie jak Nice Experience Center stanie się centrum nowoczesnej technologii, promującym nie tylko wygodę, ale także zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczną.

Zdjęcia z otwarcia

Zdjęcia z uroczystości otwarcia – Lena Lighting

 


Adres:

Nice Experience Center
ul. Chorzowska 108 (OPAL)
40-121 Katowice

Umów się na spotkanie

Damian Kusak, Doradca Techniczno-handlowy
Tel. 502 664 073