Nowa inwestycja Aria Development – Osiedle Natura 2 w Wieliszewie – to idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku wielkiego miasta. Sześć czterokondygnacyjnych budynków powstaje w przepełnionym naturą, malowniczym otoczeniu Kotliny Warszawskiej, tuż nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego. Bliska odległość, zaledwie 15 km od północnego krańca stolicy, pozwala na łączenie dynamicznej kariery zawodowej z życiem rodzinnym w spokoju i ciszy. Niska cena za metr umożliwia zakup mieszkania nawet dwa razy większego niż w Warszawie.

Projekt stanowi praktycznie niezależną jednostkę mieszkalną – przedszkole, lokale usługowe, plac zabaw i dostęp do terenów zielonych czyni z niego unikatową ofertę dla młodych rodzin i osób aktywnych, chcących spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych na dachach budynków znacząco obniży i tak niskie rachunki za prąd i utrzymanie części wspólnych. Dodatkowo deweloper zaplanował dla nowych mieszkańców system smart home FIBARO.

W ramach pakietu Aria Eco Smart będą mogli sterować ogrzewaniem, oświetleniem, a dzięki detektorowi ruchu również innymi funkcjami nowoczesnego mieszkania. Funkcje te dostępne będą z każdego miejsca na świecie poprzez aplikację Yubii. Intuicyjne, bezpieczne i bezprzewodowe rozwiązania podnoszą jakość życia w tym miejscu, a także wartość samej nieruchomości. Dodatkowo należy podkreślić, że system FIBARO to system modułowy – może być stale rozwijany i modyfikowany w zależności od potrzeb nowych właścicieli mieszkań, np. gdy dana przestrzeń zmieni swoje przeznaczenie lub gdy pojawi się nowy członek rodziny. Takie zmiany nie wymagają przeprowadzenia remontu i kucia ścian pod przewody, gdyż bezprzewodowe urządzenia są montowane w puszkach podtynkowych lub bezpośrednio w wybranym miejscu.