Nieprzerwanie od 7 lat FIBARO pojawia się na największych targach elektroniki użytkowej – CES w Las Vegas, by pokazać swoje nowatorskie rozwiązania w branży smart home. Rok temu pokazywaliśmy możliwości integracji systemu FIBARO z innymi producentami, w tym roku odwiedzający nasze stoisko mieli nieprawdopodobną okazję zobaczyć całkowicie nowe produkty.

Wśród premier znalazły się FIBARO Walli – linia gniazd i włączników, nowa aplikacja do obsługi systemu inteligentnego domu – FIBARO Home Center , a pierwszy raz w Stanach Zjednoczonych pokazany został Smart Implant, który swoją premierę miał podczas targów IFA 2018 w Berlinie, to miniaturowe urządzenie jest w stanie ożywić wszystkie tradycyjne sprzęty, jak ekspres do kawy, amplituner czy piec.

Warto wspomnieć, że dwa produkty prezentowane w Las Vegas otrzymały tytuł CES Innovation Honoree, były to FIBARO Smart Implant oraz aplikacja FIBARO Home Center, które w doborowym towarzystwie innych wyróżnionych produktów, były podziwiane przez uczestników #CES2019 z całego świata.

Przy okazji tak dużych wydarzeń zawsze staramy się maksymalnie przyciągnąć uwagę mediów i dziennikarzy do produktów FIBARO. Nie inaczej było tym razem. Przygotowaliśmy zaproszenie opowiadające o rozwoju gniazdek elektrycznych na przestrzeni lat, na odwrocie dziennikarz mógł doświadczyć tego, jak aplikacja FIBARO wyposażona w uczenie maszynowe, mogłaby ułatwić mu życie 😉

FIBARO Smart Implant został również wyróżniony przez Google, który kolejny raz pochwalił się integracjami z FIBARO. Podczas wyjątkowej Google Assistant Ride, tłumy odwiedzających poznawały najlepszych przyjaciół Google, a wśród nich był właśnie nasz FIBARO Smart Implant.

Do współpracy podczas targów CES zaprosiliśmy młodego i bardzo pozytywnego youtubera z UK – Alexa, który prowadzi bloga TechFlow, pierwsze efekty zobaczyć można na naszym kanale na YouTube.

Stoisko FIBARO było rekordowej wielkości, ponad 70m2, i zostało zaaranżowane na wzór mieszkania, w którym na własnej skórze można było doświadczyć, czym jest smart home FIBARO. Okres targów to czas wielu spotkań z odwiedzającymi, mediami, partnerami i firmami zainteresowanymi współpracą – nie inaczej było tym razem 😉

Pojawiło się już mnóstwo publikacji w mediach o premierach FIBARO podczas CES 2019! Poniżej niektóre z nich: