W FIBARO bardzo lubimy przyjmować szczególnych gości w naszych progach. Po Partnerach FIBARO, którzy odwiedzili nas we wrześniu, przyszedł czas na przedstawicieli mediów z Polski. W czwartek 7 listopada gościliśmy dziennikarzy z tytułów budowlanych, technologicznych, wnętrzarskich, lifestylowych i biznesowych. Mogli oni po raz pierwszy mogli zobaczyć fabrykę, która została otwarta w kwietniu. To był doskonały czas na inspirujące rozmowy, a przede wszystkim na pokazanie, czym jest polska myśl technologiczna. 

Nasi goście przywitani zostali przez Adama Krużyńskiego CEO FIBARO, to była dla mediów pierwsza okazja porozmawiać z nowym Prezesem, który na czele FIBARO stanął niespełna dwa tygodnie wcześniej. Przedstawiciele FIBARO opowiadali mediom o historii naszej marki, o tym, jak powstają nasze produkty, o ich wyjątkowym designie i inspiracjach pochodzących z natury. Była to także okazja by na własne oczy dotknąć i zobaczyć historyczne i autorskie rozwiązania pochodzące z czasów, gdy FIBARO mieściło się jeszcze w garażu. Goście mogli przyjrzeć się prototypom, szkicom i produktom z bliska. Wycieczka do FIBARO Technology Park to także otwarcie dla odwiedzających nieznanych dotąd nikomu przestrzeni działu R&D. Było to preludium do tego, co czekało gości potem – zobaczenia na własne oczy całego procesu produkcyjnego produktów technologicznych „Made in Poland”.

 

Podczas wycieczki po fabryce goście dowiedzieli się najważniejszych informacji o każdym z etapów produkcji skomplikowanych produktów technologicznych. Doświadczyć mogli na własne oczy pracy zaawansowanych maszyn, jak i ludzi, którzy wykonują czynności, które nie mogą zostać wykonane przez roboty. Autorskie rozwiązania wymagają niestandardowych działań 😉

Zwieńczeniem wizyty była prawdziwa gratka dla odwiedzających – zorganizowaliśmy mini konkurs polegający na samodzielnym złożeniu Flood Sensora. Pod czujnym okiem ekspertów FIBARO troje dziennikarzy podjęło się bardzo trudnej dla laika sztuki poprawnego i zgodnego ze standardami jakości procesu produkcyjnego naszego czujnika zalania. Wszystkim się udało!

Jest nam niezmiernie miło, że przedstawiciele mediów mogli zobaczyć naszą nową fabrykę i zobaczyć na żywo magię powstawania urządzeń do inteligentnego domu FIBARO. Jesteśmy przekonani, że ten dzień zapadnie w pamięci każdemu 🙂

Bardzo dziękujemy każdemu zaangażowanemu w organizację tego wydarzenia!


fot. Magdalena Siwek