Na trwających od 13 do 15 listopada międzynarodowych targach zabezpieczeń Sicurezza w Mediolanie FIBARO zaprezentowało swoje rozwiązania do inteligentnego domu.

Na wspólnym stoisku grupy Nice o powierzchni 80 m2 pokazywane były produkty z ekosystemu Yubii czy też wchodzące w skład systemu alarmowego – Nice Abode, Nice Cloud czy MyNice. Firma Silentron, która także jest częścią grupy Nice na targach zaprezentowała system alarmowy.

Odwiedzający stoisko mogli zobaczyć i dotknąć wielu produktów FIBARO, w tym pełną linię inteligentnych gniazd i włączników Walli, Intercom czy głowice termostatyczną The Heat Controller. W części interaktywnej spróbować można było działania głowic termostatycznych, sterowania światłem przy pomocy FIBARO Single Switch, czy roletami używając Roller Shutter czy produktów do sterowania inteligentnym domem – The Button czy KeyFob. Rozwiązania FIBARO wywarły bardzo duże wrażenie na odwiedzających stoisko, dla których mogła to być pierwsza styczność z prawdziwie inteligentnym domem.

Targi Sicurezza to jedno z głównych wydarzeń branżowych dotyczących sektora bezpieczeństwo i ochrony przeciwpożarowej. Jak co roku, podczas trzech dni targów, prezentowane są najnowsze rozwiązania, zwłaszcza te o innowacyjnym charakterze dla całej branży. Odwiedzający Siurezza mogli także uczestniczyć w wielu prelekcjach, konferencjach i szkoleniach.