Aplikacja Home Center do zarządzania inteligentnym domem FIBARO od czasu debiutu otrzymywała aktualizacje systemowe. Przedstawiamy zbiór najnowszych funkcjonalności, które w wersji 1.11 będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych w kanale beta. Wraz z kolejną wersją zmiany zostaną wydane jako aktualizacja aplikacji w kanale oficjalnym.

Co nowego w FIBARO Home Center 1.11 (na Android i iOS):

kliknij w grafikę by powiększyć

  1. Nowe ulubione sekcje

Znacznie usprawniliśmy działanie głównego ekranu aplikacji, dzięki czemu jeszcze szybciej skorzystasz ze swoich ulubionych urządzeń oraz dostosujesz widoczność oraz kolejność ulubionych sekcji.

  • Widoki stref alarmowych, kamer, świateł, rolet oraz dla ogrzewania (strefy i termostaty)
  • Możliwość ustawienia ilości wierszy ulubionych sekcji
  • Możliwość ukrycia ulubionych sekcji
  • Zmiana sposobu wyświetlania podsumowania domu i nowe elementy
  1. Podsumowanie dla ulubionych pomieszeń

Na widoku podsumowania ulubionych pomieszczeń możesz grupowo sterować urządzeniami w wybranych pokojach, np. włączyć wszystkie światła, otworzyć rolety lub wyłączyć wszystkie urządzenia.

Wygodnie sprawdzaj stan czujników na podsumowaniu pomieszczenia. Dzięki przejrzystemu podsumowaniu dostępnych czujników w pokoju możesz łatwo monitorować status czujników bezpieczeństwa i ochrony oraz stan temperatury, wilgotności, nasłonecznienia lub pomiaru mocy.

  1. Podsumowanie domu

Na widoku domu w pierwszej kolejności dostępne jest podsumowanie domu, na którym możesz grupowo sterować urządzeniami dla całego domu lub wybranych pomieszczeń, np. włączyć wszystkie światła, otworzyć rolety lub wyłączyć wszystkie urządzenia.

Dodatkowo tak jak dla ulubionych pomieszczeń możesz sprawdzić stan czujników na podsumowaniu pomieszczenia lub przejść do szczegółowej listy urządzeń.

  1. Tryb naścienny

Dzięki trybowi naściennemu, gdy korzystasz z aplikacji na urządzeniu zawieszonym na ścianie, główny ekran ulubionych jest wyraźniejszy i możesz zobaczyć podsumowanie twojego domu wygodnie siedząc na kanapie.

  1. Przyśpieszenie połączenia z central

Wprowadziliśmy szereg usprawnień na etapie uruchamiania aplikacji i łączenia się z centralą dzięki temu znacznie skróciliśmy czas od uruchomienia aplikacji do podejmowania działań w domu, jak uruchomienie sceny czy zapalenie światła.

  1. Zapowiedź zmian kolorystycznych

Wraz z kolejną aktualizacją aplikacja FIBARO Home Center stanie się integralną częścią ekosystemu Yubii, co pozwoli na integrację urządzeń wchodzących w skład Yubii Nice.

 

Aplikacja nadal wspiera centralę Home Center 2, a większość nowych funkcjonalności dotyczy zarówno centrali FIBARO Home Center 3 jak i Home Center Lite oraz Home Center 3 Lite. Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji FIBARO Home Center App z App Store oraz Google Play.

Google Play App Store