Aplikacja Home Center do zarządzania inteligentnym domem FIBARO od czasu debiutu otrzymywała aktualizacje systemowe. Przedstawiamy zbiór najnowszych funkcjonalności, które w wersji 1.10 będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych w kanale beta. Wraz z kolejną wersją zmiany zostaną wydane jako aktualizacja aplikacji w kanale oficjalnym.

Co nowego w FIBARO Home Center 1.10 (na Android i iOS):

Nowa aktualizacja przyniesie ze sobą możliwość korzystania z aplikacji FIBARO w widoku poziomym na tabletach z Androidem oraz iPadach. Kliknij w grafikę, by powiększyć.

Tryb pokojowy – widok aplikacji może zostać ograniczony do jednego lub wielu pomieszczeń. Użytkownik ma możliwość podglądu i sterowania tylko urządzeniami przypisanymi do danego pokoju. Dostosowanie widoku możliwe jest w ustawieniach aplikacji.

Wsparcie termostatów – aktualizacja umożliwia sterowanie wszystkimi termostatami dostępnymi na FIBARO Home Center 3, np. FIBARO Heat Controller, Danfoss Valve, MCO Home, Heat IT.

Urządzenia z widokiem szczegółów – inteligentne urządzenia posiadające widok szczegółów (w tym stworzone przez użytkownika integracje Quick App oraz urządzenia wirtualne) są od teraz specjalnie oznaczone na liście urządzeń.

Poprzednie aktualizacje wdrażane od premiery w 2019 roku wniosły m.in. dodanie stref ogrzewania, blokadę aplikacji poprzez kod i dane biometryczne, dostępna jest już historia wystąpień alarmów, pojawiły się widżety oraz zegarek, podgląd pełnoekranowy z kamery, użytkownik posiada podgląd ulubionych funkcjonalności/ urządzeń lub stref na ekranie smartphone czy też wspierane są urządzenia Nice BiDi oraz Nice Mono. Zespół FIBARO nieustannie pracuje także nad innymi drobnymi usprawnieniami i stabilnością aplikacji.


Z uwagi na istotne funkcjonalności w ramach tej wersji, chcielibyśmy usłyszeć Wasz feedback zanim wersja zostanie wydana jako aktualizacja. Aplikacja jest dostępna do pobrania, dla wszystkich chętnych, w otwartych kanałach beta.

Instrukcja korzystania z otwartego kanału beta na Androidzie dostępna tutaj

Dołącz na Android klikając tutaj

Instukcja korzystania z otwartego kanału beta na iOS dostępna tutaj

Feedback prosimy zgłaszać za pomocą formularza

Aplikacja nadal wspiera centralę Home Center 2, a większość nowych funkcjonalności dotyczy zarówno centrali FIBARO Home Center 3 jak i Home Center Lite. Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji FIBARO Home Center App z App Store oraz Google Play.