Przestrzeń do odpoczynku i relaksu, nauki, spotkań z najbliższymi. Dom – to nie tylko gustownie urządzony salon i przemyślane dodatki. Dom to także sprzęty i rozwiązania, które ułatwiają życie, pozwalają zaoszczędzić czas i pomagają cieszyć się chwilą. Jak dom FIBARO pomaga w stworzeniu idealnego klimatu dobranego pod Twoje aktualne potrzeby?

Nasze potrzeby zmieniają się z czasem. Dla młodych ludzi dom to miejsce spotkań towarzyskich, gdzie zaraz po otwarciu drzwi domowników wita ich ulubiona muzyka z określonej playlisty płynącej ze zintegrowanego z systemem FIBARO głośnika. Jedno przyciśnięcie na The Button może uruchomić sekwencję zdarzeń – Roller Shutter zasłoni rolety, RBGW Controller zadba o oświetlenie a  z głośników zabrzmią największe hity z czasów studiów.

Gdy w domu pojawiają się dzieci, pojawiają się także innego rodzaju wyzwania dnia codziennego. Rytuał zasypiania jest niezwykle ważna dla prawidłowego rozwoju najmłodszych członków rodziny. Co najważniejsze – dokładnie te same urządzenia, które wcześniej pomagały stworzyć idealny nastrój dla domowej imprezy, dziś pozwoli Twojemu dziecku zasnąć. Wciśnięcie FIBARO the Button zasłoni rolety i zasłony tworząc intymną atmosferę, Dimmer przygasi lekko światła by dziecko mogło zasnąć podczas, gdy Ty powoli będziesz kończyć czytanie jego ulubionej bajki. Ze zintegrowanych głośników popłynie nastrojowa kołysanka. Dziesięć minut i pociecha śpi, a Ty możesz cieszyć się spokojnym wieczorem ze swoją drugą połówką.

Romantyczne wieczory spędzone w najlepszym towarzystwie ukochanej osoby to chwila prawdziwego relaksu, szczerych rozmów i odpoczynku. Krótka komenda głosowa wydana Siri, Alexie lub asystentowi Google’a, z którymi FIBARO współpracuje może włączyć elektryczny kominek, włączyć romantyczną muzykę a Dimmer 2 zajmie się stworzeniem idealnego oświetlenia.

Czasem każdemu z nas przytrafi się zabrać pracę do domu, terminy gonią, cele muszą zostać wykonane. Coraz więcej z nas pracuje także zdalnie. Stworzenie idealnej atmosfery do skupienia jest bardzo ważne. Potrafi podnieść efektywność zarówno pracy, jak i nauki. Odpowiednie oświetlenie wspomagające proces skupienia i niemęczące jednocześnie oczu, muzyka wspierająca koncentrację – a to wszystko dzięki jednej komendzie wypowiedzianej do asystenta głosowego: włącz „Tryb focus”!

Przykładów do zarządzania inteligentnym domem i tworzenia nastrojowych warunków relaksu, nauki, spotkań z przyjaciółmi lub ukochanymi osobami można mnożyć. System odpowie natychmiast na Twoje potrzeby, a sterowanie nim odbywać może się wieloma drogami: głosem, poprzez aplikację czy the Button lub KeyFob. Aby jeszcze więcej dowiedzieć się o Nastrojowym domu FIBARO wejdź na stronę.

 

Nastrojowy dom FIBARO