Stało się już niepisaną tradycją, że wrzesień w FIBARO stoi pod znakiem największego wydarzenia w naszej smart-home’owej rodzinie – to właśnie ten czas, kiedy Polskę odwiedzają nasi Partnerzy z całego świata. Tegoroczna edycja FIBARO Adventure 2019 miała miejsce w Poznaniu – miejscu narodzin FIBARO. To właśnie tutaj wszystko się zaczęło. 9 lat temu w garażu powstała firma, która dziś jest liderem w branży i bez najmniejszych kompleksów pokazuje swoje rozwiązania na arenie międzynarodowej zdobywając uznanie coraz to nowych klientów. To wszystko także dzięki naszym gościom. 

Witajcie w domu FIBARO, mamy dla Was niespodziankę

Spotkanie z Partnerami rozpoczęło się od wystąpienia Krzysztofa Banasiaka, Członka Zarządu FIBARO, który przedstawił uczestnikom bardzo ważne informacje związane z nadchodzącymi zmianami w życiu firmy. Zaraz potem głos zabrał Massimo Riggio, CMO Nice Group, który podkreślił jak dużą rolę dla rozwoju Grupy Nice ma dobra współpraca wszystkich Partnerów.

 

Pierwszy wieczór spotkania uświetnił inspiracyjny wykład Agnieszki Szóstek, ekspertki CX, która na swoim koncie ma pracę z największymi markami. Godzinne spotkanie z Agnieszką miało ogromny wpływ na wszystkich słuchaczy

Usiądź z nami, zrobimy coś niesamowitego

Sobotni poranek zapowiadał coś przełomowego – rozpoczęły się warsztaty Customer Experience prowadzone przez Agnieszkę Szóstek. Partnerzy FIBARO z całego świata pracowali w duchu metodologii design thinking nad stworzeniem najlepszego rozwiązania, które odpowiadałoby potrzebom poszczególnych person. Trzy godziny minęły bardzo szybko, gwar, śmiech i pomysły były potwierdzeniem, że myślenie z perspektywy użytkownika ma olbrzymi potencjał do rozwoju nowych możliwości FIBARO.

Czujcie się jak u siebie w domu

Po intensywnych warsztatach przyszedł czas na wycieczkę do FIBARO Technology Park. Goście mogli po raz pierwszy zobaczyć nową siedzibę FIBARO – to właśnie tutaj zapadają najważniejsze decyzje. To także miejsce, gdzie powstają produkty FIBARO, które trafiają na sześć kontynentów. Wycieczka po fabryce pod okien ekspertów była największą niespodzianką dla odwiedzających.

Zwiedzanie fabryki kończyło się nielada gratką – uczestnicy mogli na własnej skórze sprawdzić, jak produkuje się FIBARO Flood Sensor. Podczas tego mini zadania goście samodzielnie lutowali poszczególne komponenty, a na sam koniec była chwila prawdy – czy Flood Sensor zadziała? Uśmiechy na twarzy mówią jedno – zadziałały! 🙂

Wizyta w FIBARO Technology Park była także okazją do spotkania z przedstawicielami działu R&D. Nasi goście, jako jedni z pierwszych zobaczyli nową przestrzeń TRAINING CENTER, dedykowaną szkoleniom dla trenerów i instalatorów. To był także doskonały moment do zaprezentowania całkowicie nowego podejścia do programów szkoleniowych FIBARO.

Mamy jeszcze wiele do zaoferowania

Ostatni dzień upłynął pod znakiem prezentacji nowości produktowych FIBARO oraz indywidualnych rozmów z ekspertami. To był czas ustaleń, planowania działań na najbliższy czas oraz jeszcze lepszego poznawania się. Część spotkań i prezentacji miała charakter ściśle tajny – więcej zdjęć pokazać nie możemy, ale obiecać możemy jedno – 2020 rok rozpocznie się bardzo mocnym akcentem dla całej branży smart home 🙂

Wieczorne spotkania przy kolacji były okazją, aby w mniej oficjalnej atmosferze porozmawiać o współpracy i pomysłach na przyszłość. Kolacja zamykająca tegoroczną edycję FIBARO Adventure miała miejsce w pięknej przestrzeni Młyńska 12. Jesteśmy przekonani, że nasi goście wrócili do swoich domów z głowami pełnymi pomysłów i gotowi do kolejnych wyzwań, jakie wspólnie stoją przed FIBARO.

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

FIBARO Team 🙂