3 czerwca uruchomiony został program lojalnościowy FIBARO Smart Rangers. Akcja skierowana jest do certyfikowanych instalatorów systemu inteligentnego domu FIBARO. 

Instalatorzy za zakupy zrealizowane poprzez aplikację Installer App otrzymują punkty do rankingu głównego. Każdy kto dołączy do programu w ciągu pierwszych 14 dni obowiązywania programu otrzyma na start 100 punktów.

Dzięki zgodzie na udział w programie i posiadaniu aplikacji FIBARO Installer App uczestnik otrzymuje stały dostęp do konta, zgromadzonych punktów oraz pełną historię zamówień. Aplikacja pozwala także na podgląd zajmowanej pozycji w rankingu głównym i w misjach specjalnych, które organizowane są co miesiąc.

Program Smart Rangers jest akcją czasową, trwającą do końca września 2019 roku. Na najaktywniejszych uczestników czeka 50 wycieczek nad basen Morza Śródziemnego, dodatkowo – misje miesięczne także nagradzane są nagrodami rzeczowymi.

Poznaj program Smart Rangers

Installer App

FIBARO Installer App jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez instalatorów systemu i jego użytkowników. Aplikacja, poza możliwością składania zamówień produktów, pozwala na zdalne monitorowanie i utrzymywanie sprawności systemu u klienta, bez konieczności umawiania wizyty specjalisty. Teraz klienci nie muszą dzwonić do instalatora, aby umówić się na dogodny termin. Co więcej nie muszą wychodzić wcześniej z pracy czy brać urlopu, aby spotkać się z fachowcem w sprawie awarii systemu czy usterki konkretnego urządzenia. Serwisowanie systemu FIBARO stało się naprawdę proste.

Pobierz aplikację
Installer App na iOS

 Installer App na Android