Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez dzieci – te małe i te duże. Z tej okazji postanowiliśmy zaprosić w mury biur FIBARO najmłodszych członków rodzin pracowników.

Ten słoneczny dzień był idealną okazją by pokazać pociechom, gdzie pracują ich rodzice. Na ten jeden dzień korytarze wypełniły się uśmiechniętymi dziećmi z wymalowanymi twarzami, z popcornem i watą cukrową w dłoniach. Nasze biuro odwiedziło blisko 100 dzieci, które świetnie bawiły się ze swoimi nowymi koleżankami i kolegami.

 

Każdy z działów przygotował specjalne atrakcje dla najmłodszych, pomieszczenia zamieniły się w miejsca odpoczynku, strefy gier, łamigłówek i wiele innych. Na świeżym powietrzu dzieciaki bawiły się w puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, skakały do basenu wypełnionego piłkami a także karmiły alpaki! Salonik fryzjerski cieszył się zainteresowaniem małych dziewczynek, jak i ich mam, które miały okazję przypomnieć sobie, jak wyglądają w kucykach i warkoczykach 🙂 Chłopcy i dziewczynki bardzo chętnie grali w gry retro – na kultowej konsoli Nintendo NES, która była ciekawą i dość muzealną odmianą dla X-Boxa czy PlayStation 😉

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się wycieczka po nowej fabryce FIBARO, gdzie dzieci zobaczyły wszystkie maszyny, które obsługiwane były przez postacie z bajek. Zdziwienie najmłodszych było nieudawane 🙂

Nie możemy doczekać się kolejnej edycji dnia dziecka w FIBARO, czekamy z niecierpliwością na nowych uczestników tego wspaniałego dnia – najmłodszy uczestnik miał zaledwie kilka miesięcy!