Kolejna edycja FIBARO Adventure 2018 już za nami! Od czwartku do niedzieli mieliśmy przyjemność gościć w Gdańsku naszych Partnerów z całego świata. Wydarzenie cieszyło się w tym roku rekordowym zainteresowaniem! Wzięło w nim udział ponad 100 osób, którzy z entuzjazmem uczestniczyli w licznych wykładach i warsztatach oraz podziwiali uroki malowniczego Trójmiasta 🙂

Przyszłość zaczyna się dziś

Spotkanie z Partnerami rozpoczął inspirujący speech Natalii Hatalskiej – CEO Infututre hatalska foresight institute. Znana i ceniona na całym świecie analityczka trendów i badań nad przyszłością opowiedziała, jak szybko zmienia się otaczająca nas rzeczywistość i jak najlepiej się na nią przygotować. Czwartkowy wieczór zakończyła uroczysta kolacja, podczas której wszyscy mogli się serdecznie przywitać i porozmawiać z dawno niewidzianymi znajomymi z dalekich części świata.

Sukces leży w zespole i dzieleniu się wiedzą

Kolejny dzień to duży zastrzyk informacji, wiedzy i doświadczeń od działów Produktów i Marketingu FIBARO. Krzysztof Banasiak – Chief Product Officer FIBARO, Dawid Król oraz Tomasz Jankowski – Product Ownerzy, przedstawili Partnerom szczegółową roadmapę premier produktowych na najbliższe miesiące – zarówno hardware, jak i software. Dział Marketingu i PR w składzie Ania Adrian, Justyna Rybarczyk, Przemek Kasiorek, Tomek Poterski i Michał Hejmann, opowiedział o największych wyzwaniach, przed którymi stoi branża smart home oraz o nowych wytycznych i politykach dla Partnerów z zakresu brand’u, digital i social media.  Zaprezentowany został również nowy projekt FIBARO Experience Center, na podstawie którego Partnerzy będą otwierać kolejne lokale na świecie.

Oficjalną część dnia zakończyła prezentacja agencji PR – MSL Group, która zaprezentowała najlepsze praktyki PR i inspirowała Partnerów do działań z influencerami na lokalnych rynkach.

Po intensywnym cyklu prezentacji przyszedł czas na wyzwanie dla Partnerów! Popołudnie wypełniła wirtualna gra miejska ‘Operation Mindfall’ podczas której międzynarodowe grupy agentów krążyły dzielnie po Gdańsku, rozwiązując trudne zadania z misją odszukania antidotum i uratowania świata przed wirusem atakującym umysły całego społeczeństwa 😊 Agenci zakończyli misję sukcesem, czym zasłużyli na spokojny wieczór w Zatoce Sztuki w Sopocie, z widokiem na księżyc odbijający się w tafli spokojnego Bałtyku.

Spotkanie z NICE Group okazją by poznać się lepiej

FIBARO Adventure 2018 nie mogło odbyć się bez spotkania i przedstawienia Partnerom the Nice Group, którą reprezentowali Adam Krużyński – Chief Sales Officer – i Massimo Riggio – Chief Marketing Officer. Opowiedzieli oni o strategii marketingowej i sprzedażowej Grupy Nice na najbliższe lata. Adam Krużyński z Bartoszem Piekarskim opowiedzieli również o założeniach współpracy na różnych rynkach i odpowiedzieli na liczne pytania Partnerów dotyczące wspólnych działań i korzyści wynikających z połączenia sił FIBARO & Nice.

Możemy z dumą powiedzieć, że kolejna edycja FIBARO Adventure 2018 była dużym sukcesem! Partnerzy byli zauroczeni Gdańskiem, doceniali wartościowe i merytoryczne prezentacje oraz możliwość wymiany doświadczeń i cennych informacji. Podziękowaniom i gratulacjom ze wszystkich stron nie było końca!

Wszyscy czekają już na FIBARO Adventure 2019 😊