Dobra passa FIBARO trwa!

Odkryty przez FIBARO nowy gatunek – Homo Smartus został nagrodzony Brązowym Spinaczem podczas Gali XVI edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations.

Brązowy Spinacz w kategorii PR Produktu trafił do zespołu FIBARO oraz agencji MSL Group, która opiekuje się nami od strony wsparcia PR.

Złote Spinacze wyłaniają i nagradzają najskuteczniejsze, najbardziej kreatywne i rzetelne, najlepiej przygotowane oraz wdrożone kampanie i działania komunikacyjne, bezpośrednio nawiązujące do pojęcia public relations i pokrewnych dziedzin związanych z budowaniem i utrwalaniem relacji z otoczeniem.

Ta nagroda to ukoronowanie bardzo ciekawej akcji, która pokazała, jak smart home FIBARO pomaga w codziennym życiu. Homo Smartus mniej się martwi, ma niższy poziom stresu związany z domem i codziennymi obowiązkami. Więcej o nagrodzonej akcji przeczytać można w artykule.

W odkrywaniu Homo Smartusa pomogła nam agencja HumanGraph, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten niesamowity projekt!