Już za niecały miesiąc, podczas targów CES 2019, FIBARO zaprezentuje kolejne smart rozwiązania do inteligentnego domu. W tym roku na odwiedzających czekać będą dwie premiery produktowe, które zrewolucjonizują branżę smart home.

Z początkiem listopada, w Nowym Jorku, ogłoszono CES 2019 Innovation Honoree. Wyróżnienie to zostało przyznane aż dwóm produktom przygotowanym przez FIBARO. Tytuł ten przypał Smart Implantowi w kategorii „Smart Home” oraz premierowemu rozwiązaniu FIBARO w kategorii „Oprogramowanie”, które ujrzy światło dzienne dopiero podczas targów w Las Vegas. Wszystkie produkty wyróżnione tym tytułem prezentowane będą w Venetian Ballroom podczas Innovation Awards Showcase.

Wyróżnienia Innovation Honoress ogłaszane są podczas CES Unveiled New York – wydarzenia inaugurującego przygotowania do największych targów elektroniki użytkowej na świecie.

Targi CES w Las Vegas to największe targi które przyciągają co roku ponad 180 tys. odwiedzających z całego świata. Wśród nich znaleźć można wystawców, światowej rangi media i uczestników. Targi te to także doskonała okazja wzięcia udziału w panelach i dyskusjach. Każda edycja to ponad miliard tweedów, blisko 50 milionów odsłon na Snapchacie czy 40 tysięcy postów z hasztagiem #CES.

Dla wszystkich zainteresowanych targami CES 2019 w Las Vegas organizator przygotował specjalny widget dla gości FIBARO pozwalający uzyskać darmową wejściówkę. Po 18 grudnia wigdet ten pozwoli na zyskanie rabatu w wysokości 100 USD na zakup biletu.

Sprzedaż zakończona