Nice Polska w związku ze sponsoringiem ligi żużlowej już szósty rok z rzędu, organizuje w tym roku nowy cykl Nice Cup dla najlepszych żużlowców młodego pokolenia. FIBARO na zaproszenie Nice Polska z przyjemnością przyłączyło się do sponsoringu tegorocznego wydarzenia. W zawodach biorą udział reprezentacje Polski, Niemiec, Danii, Rosji, Ukrainy i Łotwy.

Edycja kwietniowa okazała się zwycięska dla Rosjan, tuż zaraz byli Polacy, na najniższym stopniu podium znaleźli się Łotysze. Koniec maja minął pod znakiem drugiej rundy, podczas której w rywalizacji parowej najlepsza okazała się para z Polski w składzie Tomasz Orwat i Piotr Pióro. Reprezentanci Polski wyprzedzili Łotyszy. Każdy, kto uważa, że żużel zarezerwowany jest dla mężczyzn jest w błędzie. Furorę wywołała jedyna reprezentantka płci pięknej, Niemka Celine Liebmann, która wygrała, aż dwa swoje biegi!

Najlepsi zawodnicy w nagrodę otrzymali vouchery na części do motocykli żużlowych, napędy do bram z rodziny Nice Home oraz zestawy inteligentnego domu FIBARO.

Kolejna runda w przyszłym tygodniu na torze w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!


Zdjęcia wykonał Adrian Skorupski.