Kolejna konferencja FIBARO za nami! W tym roku mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć naszych Partnerów z Polski w urokliwym otoczeniu Krainy Stu Jezior. Jak co roku, wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Była to doskonała okazja by zapoznać się z najważniejszymi planami na nadchodzący czas, spotkać się z innymi uczestnikami i miło spędzić czas w inspirującym gronie. 

Spotkanie rozpoczęło się od zagadkowo brzmiącej prezentacji „Quo vadis?” – to właśnie wtedy goście poznali kierunek nadchodzących zmian w FIBARO. Poruszenie i nutę ekscytacji czuć było w powietrzu, uśmiechy i ciekawość, co będzie na kolejnych slajdach rosły coraz bardziej 😉

Kolejne część konferencji to duże dawki cennych informacji – na temat produktów, aplikacji, programu lojalnościowego Smart Rangers,  czy działań marketingowych toczących się przez cały rok.

Pierwszy dzień zakończył się występem gościa specjalnego – Pana Jerzego Kryszaka, który umilił nam czas podczas zjawiskowego zachodu słońca. Żarty Pana Kryszaka nawiązywały do sytuacji mających miejsce w naszej codziennej pracy, nasz śmiech niósł się daleko poza obręb sali 🙂 Zaraz potem przyszedł czas na kuluarowe rozmowy na świeżym powietrzu z Partnerami i dawno niewidzianymi kolegami z oddziałów FIBARO zlokalizowanych w całej Polsce.

Kolejny dzień to prelekcja Nice Polska, która wzbogacona była o rozszerzoną rzeczywistość, a zaraz potem mieliśmy okazję wysłuchać wystąpienia trenerów, którzy jeszcze bardziej zainspirowali uczestników do włączenia się do nadchodzących zmian w FIBARO. Ostatnia prezentacja, przed oficjalnym zakończeniem konferencji, zaprezentowana została przez przedstawiciela firmy Eutonomy, który miał okazję już drugi raz wystąpić przed uczestnikami spotkania.

Możemy z dumą powiedzieć, że kolejna edycja Konferencji FIBARO była dużym sukcesem! Partnerzy doceniali wartościowe i merytoryczne prezentacje oraz możliwość wymiany doświadczeń i cennych informacji. Podziękowaniom i gratulacjom ze wszystkich stron nie było końca! Do zobaczenia za rok 🙂