Tradycyjnie, jak co roku, w czerwcu odbyła się wielka integracja pracowników FIBARO. Tegoroczna edycja wspólnej zabawy nad Wartą łączyła w sobie rekreację, sport i działalność na rzecz pomocy potrzebującym psom – podopiecznym schroniska dla zwierząt w Gaju.

Integracja na bazie zdrowej rywalizacji zdecydowanie przypadła do gustu uczestnikom sobotniego wydarzenia wyzwalając ogromną dawkę pozytywnej energii, uśmiech i szczerą radość. Był czas na adrenalinę i emocje, ale również na swobodne biesiadowanie i odpoczynek, a to wszystko na terenie ośrodka sportowo – rekreacyjnego wśród nadwarciańskiej zieleni.

Część z uczestników zajęła się pieczeniem pizzy w prawdziwym ceglanym piecu zasilanym palonym drewnem, który najpierw własnoręcznie został zbudowany z cegieł i zaprawy murarskiej dostępnych na miejscu. Zrobienie tej najsmaczniejszej wymagało determinacji, współdziałania oraz wykazania się ogromnymi umiejętnościami negocjacyjnymi podczas wymiany potrzebnych składników z przedstawicielami drużyn konkurencyjnych. Druga część zabudowała budy dla podopiecznych schroniska i walczyli o dodatkową karmę dla psiaków.

Finalnym efektem wspólnej zabawy były przepyszne pizze, których każdy z uczestników integracji miał okazję spróbować oraz piękne, nowe budy, które trafią do schroniska w Gaju uzupełnione dodatkowo o ogromną ilość karmy.

Tradycyjnie już odbyła się również gala wręczenia NAGRÓD FIBARO 2019 oraz ŚMIETANY ROKU 2019

Kolejne spotkanie rodziny FIBARO już za rok!