W związku z procesem ciągłej kontroli produktu informujemy, że część partii CO Sensor FGCD-001 wyprodukowanej w marcu 2018 r. może mieć problem z punktualnością w reakcji na działanie gazów testowych będących mieszaniną tlenku węgla z powietrzem opisanych w normie EN 50291-1. Zgodnie z powyższym ustaleniem oraz w trosce o użytkowników, FIBARO prowadzi procedurę serwisową polegającą na bezpłatnej wymianie produktów z partii produkcyjnej z marca 2018 roku na w pełni sprawne urządzenia. O akcji serwisowej zostali powiadomieni partnerzy FIBARO oraz wszyscy użytkownicy, u których było możliwe wykrycie wadliwego urządzenia zdalnie przez FIBARO. Jeśli posiadasz CO Sensor pochodzący z partii produkowanej w marcu 2018 roku koniecznie zgłoś, potrzebę wymiany. Wymiana zostanie wykonana bezpłatnie.

Urządzenie odpowiednio powiadamia o zagrażającym życiu stężeniu czadu, ale może nie powiadamiać o małych ilościach mogących powodować pogorszenie samopoczucia.

Aby otrzymać nowy czujnik w zamian za stary, skontaktuj się z Twoim dostawcą. W przypadku problemów lub trudności napisz na: [email protected]

Jak sprawdzić, czy produkt pochodzi z partii z marca 2018? Datę znajdziesz na etykiecie na opakowaniu.

 

 

Przypominamy o bieżącym wykonywaniu aktualizacji urządzeń FIBARO – dzięki temu możliwe jest jak najbardziej sprawne i stabilne funkcjonowanie instalacji oraz wysyłanie do użytkowników powiadomień przez FIBARO w momencie wykrycia zagrożenia dla systemu lub domowników.