Miesiące przygotowań, niezliczone telekonferencje z Nice i adobe, setki megabajtów załączonych plików w przesyłanych mailach, godziny spędzone na dopracowywaniu każdego szczegółu….To wszystko było potrzebne by móc zaprezentować nowość FIBARO podczas największych na świecie targów elektroniki użytkowej – CES 2020. 

Centrala Home Center 3 to kluczowy element systemu smart home. Opracowana i wyprodukowana w Polsce już niedługo dostępna będzie w sprzedaży. Mózg systemu to najbardziej zaawansowane urządzenie tego typu na rynku. Dzięki mocnym, wydajnym i wysokiej jakości komponentom Home Center 3 wystarczy na lata. Więcej o Home Center 3 przeczytać można tutaj.

Targi CES 2020 były pierwszą okazją, gdzie pod jednym szyldem grupy Nice prezentowane były rozwiązania trzech firm: Nice, FIBARO oraz abode. Wspólne wystąpienie na targach to przede wszystkim pokazanie komplementarności najbardziej zaawansowanej i kompletnej oferty urządzeń smart home, którą odbiorcy mogą zastosować w swoich domach. Kompetencje tych firm dopełniają się, dając użytkownikowi kompletny, spójny system inteligentnego domu, zarządzany w wygodny i intuicyjny sposób.

Przy okazji tak dużych wydarzeń zawsze staramy się maksymalnie przyciągnąć uwagę mediów i dziennikarzy do produktów FIBARO. Nie inaczej było tym razem. Przygotowaliśmy zaproszenie w formie pop- up booka. Każda ze stron zdradzała nieco, czego zaproszeni mogą się spodziewać podczas targów.

Wspólne stoisko pod szyldem grupy Nice miało rekordową wielkość blisko 90m2 i zostało zaaranżowane na wzór mieszkania, w którym odwiedzający mogli na własnej skórze  mogli doświadczyć korzyści, jakie daje inteligentny dom wyposażony w zintegrowane rozwiązania od FIBARO, Nice i abode. Okres targów to czas wielu spotkań z odwiedzającymi, mediami, partnerami i firmami zainteresowanymi współpracą – nie inaczej było tym razem.

Pojawiło się już mnóstwo publikacji w mediach o premierach FIBARO podczas CES 2020! Poniżej niektóre z nich:

Pojawiły się także publikacje zagraniczne, oto niektóre z nich