27 marca 2018 roku obyła się 10. Gala Top Builder, w trakcie której rozdano nagrody w 3 kategoriach: inwestycje, oprogramowanie i narzędzia oraz produkty. Wśród nich znalazło się także wyróżnienie dla FIBARO za opracowanie Intercomu.

Rada Naukowa magazynu Builder, kierowana przez prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza, wręczyła FIBARO nagrodę za wdrożenie innowacyjnego rozwiązania – Intercomu. FIBARO Intercom łączy w sobie funkcje nowoczesnego domofonu oraz urządzenia kontrolującego dostęp do domu, zapewniając wysokie poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad tym, kogo wpuszczamy w nasze progi. Intercom może być zamontowany gdziekolwiek w pobliżu drzwi frontowych lub np. bramy wjazdowej na posesję.

Jestem dumny z tego, że mogę odbierać nagrodę za produkt, który w 100% powstaje w Polsce, w Poznaniu. Ten produkt to także dowód na to, że polska elektronika użytkowa może wyróżniać się nie tylko specyfikacją techniczną, ale również designem.

– Mówił Mikołaj Pertek, Country Manager FIBARO, podczas odbierania statuetki.

pertuś
 

FIBARO Intercom ma designerską formę okrągłego, niewielkiego dysku wykończonego na wysoki połysk. To kolejne rozwiązanie FIBARO łączące wyjątkowy design z najnowocześniejszą technologią. Zalety posiadania FIBARO Intercom docenią przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych, niewielkich biur oraz osoby wynajmujące domy np. turystom.