Jak mieszkać taniej, wygodniej i bezpieczniej – tego wszystkiego można dowiedzieć się na własnej skórze odwiedzając nowe FIBARO Experience Center w Łodzi przy ulicy Piramowicza 6. 

Na odwiedzających nowy salon pokazowy czeka w pełni wyposażona przestrzeń, która zaprezentuje możliwości inteligentnego domu. Na powierzchni 33 m2 zainteresowani będą mogli przejść przez 5 najważniejszych stref domu – wejście, rolety, salon, oświetlenie oraz bezpieczeństwo.

Przestrzeń Experience Center pozwala na sprawdzenie, jak zarządza się inteligentnym ogrzewaniem, żaluzjami i roletami czy światłami. Entuzjaści nowych technologii mogą testować, jak przy pomocy smart home FIBARO rozjaśnia, ściemnia czy zmienia się kolor oświetlenia. To także miejsce, w którym sprawdzić można premierowe produkty – FIBARO Walli, czy integracje z firmami trzecimi.

Salon pokazowy w Łodzi jest kolejnym punktem w Polsce, który oferuje pełną gamę możliwości testowania rozwiązań smart home.

Miejsce przy Piramowicza 6 to kamienica, w której kiedyś znajdowało się gimnazjum żeńskie, później akademik studencki. Dodatkowo, to tutaj w roku 1981 kręcony był film VABANK Juliusza Machulskiego, jedna z najbardziej znanych polskich komedii z wątkiem kryminalnym.

FIBARO EC w telewizji