Pierwszy dzień wiosny w FIBARO  minął we wspaniałej atmosferze, z dużą dawką uśmiechu, życzliwości i niesamowicie dobrej zabawy! Śmiech i dobry humor towarzyszył nam przez cały dzień, a ożywione rozmowy słychać było już od rana. W jadalniach, w trakcie wspólnego smacznego śniadania, mogliśmy spotkać się z kolegami i koleżankami a zaraz potem stanęliśmy do rywalizacji podczas odkrywania skarbów w grze FIBARO Explorers.

W poszukiwania odpowiedzi na zagadki przygotowane przez każdy dział zaangażowało się 111 osób.

Ekscytacja i ożywienie ustały dopiero po 14:00, kiedy to karty Fibaro_Explorers Game złożone zostały w recepcji i wszyscy zebraliśmy się przed naszą nową siedzibą, by dzień ten zakończyć wspólnym zdjęciem 🙂

Nasza wspólna zabawa pokazała, jak bardzo wszyscy się uzupełniamy oraz o ile kreatywniej i odważniej możemy podejmować wyzwania, jeżeli podejmujemy je wspólnie. Jesteśmy: komplementarni, odważni, kreatywni i przyjaźni – poznaliśmy koleżanki oraz kolegów z różnych zespołów i połączyliśmy siły w zespołowym działaniu, odkrywając kolejne skarby FIBARO.

FIBARO Technology Park nie stanowi już dla nas zagadki: wiemy nie tylko gdzie znaleźć konkretne działy, jaka jest powierzchnia użytkowa naszej nowej siedziby oraz ile kliknięć urządzenia The Button wykonało QA podczas testów. Teraz już większość z nas nie ma wątpliwości gdzie odbywają się testy, kto odpowiedzialny jest za kampanie marketingowe oraz gdzie projektowane są nasze designerskie urządzenia.

Tak entuzjastycznie przywitana wiosna zwiastuje mnóstwo energii i zaangażowania na kolejne miesiące!