Wiosna od zawsze kojarzy się z rozpoczęciem sezonu sportowego. Nie inaczej było w tym roku, w ostatnią niedzielę odbył się półmaraton w Poznaniu.

Poznański półmaraton to jeden z największych w Polsce biegów o długości 21,0975 km. To dystans, który robi wrażenie i potrafi zweryfikować wytrzymałość, samozaparcie oraz to, czy kilkumiesięczne przygotowania przyniosły skutek. Około 10 300 zdeterminowanych biegaczy na starcie oraz tłum kibiców stworzyły niepowtarzalną atmosferę w niedzielne popołudnie. Niesamowite emocje udzieliły się wszystkim uczestnikom zarówno na linii startu jak i mety!

Kolejny rok z rzędu w tym wydarzeniu wzięli udział pracownicy FIBARO. To była doskonała okazja by porównać swoje wyniki z ostatnich edycji tego biegu i przekonać się, czy osobisty rekord został pobity.

Pomimo ogromnych tłumów na trasie fotografowi udało się uchwycić biegaczy w koszulkach FIBARO, a oni pomimo zmęczenia chętnie pozowali 🙂

Przed nami jeszcze wiele sportowych wyzwań wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Serdecznie zachęcamy wszystkich chcących spróbować swoich sił do zapisów na najbliższe wydarzenia.